Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

S@jtfül kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb blog készítésére alkalmas oldal?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni, hogy például a blogspot, a blogol, a wordpress vagy egyéb blogos oldal jobb? Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 3. 11:51
 1/3 anonim válasza:
Innen a blogspot a legjobb, mivel teljesen ingyenes, és egész jó weboldalakat lehet csinálni benne. A WordPress is jó (az lenne a legjobb, ha ingyenes lenne). Abban viszont már überkirály oldalakat is lehet csinálni (az enyém : tsaabeka.com), csak kell találni egy tárhelyszolgáltatót. Én a Professional IT Services-nél vagyok. Nagyon megbízható. Ha van bármi kérdésed, akkor írj nekem: droppabeci@gmail.com! :)
2012. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én blog.hu-ra esküszök :)
2012. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem csak az általam leírt blogszolgáltatók közül lehet választani ;)
2012. nov. 3. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!