Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nekem már az agyamra mennek azok akik szidják a rockereket (pl: büdös rockerek)ismerős nem?...engem ez nagyon zavar mert nem tudom elképzelni miért szidják egyesek őket és a zenéjüket is.Ha nem szeretik a rock zenét az rendben van mert nem lehet mindenki egyforma de ezért néha ki is közösítenek embereket.Nem kéne azért embereket lenézni/leszólni mert olyan zenét hallgat amit ti nem és mert máshogy öltözködik(tisztelet a kivételnek)..

2012. nov. 3. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
általánosítás. Ezt bármire reá lehet vetíteni. Pl csak hogy pár ismerőset mondjak... Az összes pasi disznó. Az összes nő *urva.
2012. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én ismerek párat de nem szidja őket senki.Kik szidják? cigányok ?
2012. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztereotípiák, én sem szeretem őket, de az a gond, hogy sajnos előfordul, hogy van 1-2-nek alapja is. De ezt sajnos el kell tudni fogadni, vagy mégis mit tehetnénk ellene? Így is, úgyis lesznek.
2012. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az igazi rockereket nem nagyon foglalkoztatja ez a dolog. Beszólnak ? És?

Majd egy idő után azok akik beszólnak, visszakapják csak éppen nem tőled,hanem másoktól.Ez mindig is így lesz.

Én is rocker vagyok és most speckó málna színű a hajam,persze kapom a beszólásokat ,hogy ,,ÚRISTEN! Nézd már a haját!"

Ugyan úgy megszívtam mint a többi rocker. Általánosban kiközösítettek mert nem vagyok divatb*zi. -.-"

Ebbe bele kell törődni ,el kell fogadni.

2012. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A One Direction és társaik lenyomják a Tankcsapdát. A tűsarkú felváltja a bakancsot. A "swagger" kifelyezésre pedig több a találat mint a rockerre. Szerencsémre Erdély még valamennyire kultúrált maradt, mert másképpen félő, hogy láncfűrésszel fordulnék a kortársaim ellen. (egy csaj)
2012. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő ez embertől függ! Én jobban szeretem a bakancsot mint a tűsarkút ,és One Direction-t csak azok szeretik 11-16 éves korba lévő kis plázacicák ,pozerek ...Meg megkel jegyeznem hogy szerintem Magyarországon többen ismerik a Tankcsabdát mint azt a retek One Direction-t.

És az szerintem nem baj a szidják.Csak azok szidják akik nem értenek a zenéhez,néz csak rájuk ....

2012. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!