Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A környékünkön elég sok a "nem napbarnított ember", több emberbe belekötöttek már, ezért én is félek. Városban lakom, suli után már sötét van. Önvédelemre jó lenne ez az eszköz?


[link]


Masszív, szépen kivitelezett toll, melyben egy 63 mm-es késpenge van elrejtve

A toll teljes hossza: 140 mm


Büntetnének a viseléséért?

(Azért gondoltam erre, mert a suliban is nálam lenne... így nem feltűnő)

17/F



2012. nov. 2. 15:45
 1/9 A kérdező kommentje:
4500-5000 Forintot megérne?
2012. nov. 2. 15:46
 2/9 anonim válasza:
46%
És te ezzel megmernél szúrni valakit?
2012. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A barátnőmmel szoktam sétálni hazafelé(1.5 km). Volt pár ember aki többször követett minket stb... Egyrészt biztonságérzetet nyújt, másrészt hogy a kérdésedre válaszoljak, (nem szívesen, de ) ha az életemet mentsem akkor inkább őt mint ő engem... DE csak úgy nem hadonásznék vele.
2012. nov. 2. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
vennél egy viperát vagy boxert, berakod tákádba a kutyát sem érdekli...azt ha gond van előkapod (ha csak úgy csapkodszis) és odavágsz, fájdalmas, nem halálos és éppen elég időd van az éppen alkalmas futásra, egyébként egy bicska is megteszi ugyanezt nem drágán, és megfélemlítésre tökéletes, mellesleg ez nem egy stabil dolog, a bicska meg stb meg igen, még egy gázsprayre is befizetnék vagy egy riasztó pisztolyra megfelelő engedéllyel ...jobban megéri...szerintem, ez az én véleményem biztos lesz még ezeknél jobb, de szerintem ez ideális
2012. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy ha tegyük fel önvédelemből leszúrsz valakit, utána milyen meghurcoltatáson mész keresztül. Utána már nem igen lesztek biztonságban, ha a támadó kiscsanádja esetleg bekopog hozzátok.


Inkább szerezzetek be mindketten paprikasprayt. Az mehet az arcába aztán spuri.

2012. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, Viperát csak küzdősportban nagyon is jártas embernek ajánlanék, secperc el lehet vele törni valakinek a lábszárát, koponyáját.


Ha nem akarsz dulakodni, akkor csak a paprikaspray marad. Az a fajta az igaz, ami kicsit ragadós, vízzel is nehezen jön le. Van időd elszaladni. Ha viperát/boxert/kést akarsz használni, sajátíts el egy küzdősportot.

2012. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
paprikaspray.. te végül is véded magad és nem megölni szeretnéd. ha véletlen rossz helyre szúrsz a késsel akkor ott is maradhat, illetve ha kiveszi a kezedből akkor te is sz@rba leszel.
2012. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát jó, én sem egy átlag retardált kezébe ajánlottam ezeket a fegyvereket, de már majdcsak nem gondolja komolyan...tényleg a paprikaspray a legjobb és nem is drága de egy ilyen giccses valami...nem éri meg max kinevetnek...
2012. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cila123 válasza:
Az önvédelmet nagyon nehéz bizonyítani.Akkor pedig súlyos testi sértés esetében /isten őrizzen halál esetében/ Isten irgalmazzon neked. Főleg,ha többen vannak ,ha tudsz jobb egy seggbe rúgással elfutni, mint ölni. Spray inkább ajánlott és hasznos.A védekezési ajánlat tökön rugás, vagy a mutató és nagyujjból csinál egy V alakot és szúrj a szemébe, amíg a szemevilága visszajön messze járhatsz. Igaz ezeket egy kicsit be kell gyakorolni.
2015. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!