Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha egy...

Mit csinálnátok, ha egy cigány ( általában cigány asszony) csönget / kiabál és ha nem megy ki valaki akkor bejön a házba, vagy nem is kiabál vagy csönget csak bejön, mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Velünk egyszer már volt ilyen, akkor még élt a német juhászunk aki biztos szétszedte volna, ha nem tartjuk vissza...
2012. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még nem volt ilyen hál isten,de mivel örökségbe kaptam egy légpuskát. vadászni nem szoktam,erre a célnak pont meg felel. Sőt ez esetben még a szoknyás lőszert sem sajnálnám.
2012. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy bejön?Ha mondjuk megint bejön a saját házadba, akkor jelentsd fel, ha az nem segít, akkor ahogy az előttem lévő írta, egy puska sosem árt :D habár asszem már le is lehet lőni, ha anélkül, hogy tudnál róla belép a házadba és elkezd kiabálni meg minden!DE NEM ÉRI MEG, még ha pisztollyal lépne be és te okozol neki valami sérülést mivel magadat védted akkor is lazán szabadlábra engedik mivel cigány!Szóval sajnos semmit nem lehet tenni, maximum feljelented, ennyi!
2012. nov. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!