Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan élhetnék New Yorkban?

Hogyan élhetnék New Yorkban?

Figyelt kérdés
Az egyetem után szeretnék kimenni New Yorkba és ott folytatni az életemet. Az unokatesóm kint él, már voltam nála 1 hónapot, de az Ő elmondásai alapján nem volt könnyű elintézni, hogy kint élhessen. Mivel nincs lehetőségem beszélni vele most jó ideig, olyan emberek segítségére lenne szükségem akiknek van tapasztalatuk a témában. Érdekelne milyen papírok, milyen intézkedések kellenek.
2012. nov. 4. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is ki tudsz menni New Yorkba 6 hónapra utána el kell hagynod az országot ha nem teszed akkor ki is tilthatnak több évre, nem tudom pontosan mennyire. Szükséged van zöld kártyára, vízumra és nagyon jó nyelvtudásra. Így hogy unokatesód kint él így nem lenne annyira bonyolult igényelj zöld kártyát meg rendezd el a vízumot és már mehetsz is. Gondolom a többit el tudjátok rendezni kint unokatesóddal (állás, lakhely stb.)
2012. nov. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!