Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan svájci bicska,...

Van olyan svájci bicska, aminek csak a pengéje rugós? (További lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott, ha tudnátok nekem linket adni, azt megköszönném!


Előre is köszönöm!



2012. nov. 4. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs ... a "Svájci bicska" mint olyan, nem arról híres (Victorinox)... bár biztos gyártanak Svájcban is rugósat, csak az nem az
2012. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, csak felmerült bennem a kérdés, miután megláttam, hogy van ilyenből egykezes.(Ami ki kell csapni) Ebből gondoltam, hogy lehetséges akkor van rugós is.
2012. nov. 5. 00:15
 3/3 KVAZAR ***** válasza:
100%

'Svájci bicska' alatt többnyire a Victorinox és a Wenger cégek termékei értjük. (Pontosabban egy cég, a Vic. felvásárolta a Wengert pár éve.) Jelenleg ezek egyike sem gyárt segített nyitású kést.

Amúgy az egykezes nyitású modelljeik sem azok a 'kicsapós' típusok, így ha a gyors elővétel is szempont akkor inkább mást javasolnék.


Remélem segítettem. :)

2012. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!