Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Min kellene változtatnom,...

Min kellene változtatnom, hogy jobb legyen minden?

Figyelt kérdés

17 leszek, fiú vagyok, 10-es. A tanulás végülis minden megrontója.. Reggel 5-kor kelek, általában napi 6-7 órát alszok. Minden nap 4-re érek haza, van mikor 6-ra. Egész nap azon jár az agyam, hogy mi lesz velem, ha felnövök, mert nem tanulok "jól" Anya szerint. olyan 3,6-3,7 lesz az átlagom félévkor. Neki a 4 egész kell.Próbálok én tanulni, de csak az informatika az ami érdekel.. emg ami szöveg azookat megtanulom, ha értem, ha nem. Bioszt is megtanultam mindet, erre kiderül, hogy nem volt meg minden anyag, ezért elrontottam az egész TZ-t. Ilyeneken rontom el a jegyeimet.. Ami az én szememben fontos az a gép, gyúrás. azért nem a haverok, mert igazi barátaim nincsenek, csak olyanok akik kihasználnak. A környezetemben nem nagyon van más akivel barátkozhatnék. Mindenki "iszik" meg cigizik, ezért Anyának ezek nemjó társaság, nekem meg az nem amit ő akar.. meg vannak rosszabb jegyek is, amiket meg félek elmondani, hogy elveszi a gépemet, nem tv-zhetek, és akkor nemtudom mit csinálok majd. Mert neten szoktam beszélgetni-játszani a "barátaimmal"!. Meg videózni is néha. Barátnőm sem volt még igazi. De mivel a bulizás tabu, ezért nem is tudom mikor lesz.. Anya aztmondja szerezzek 1 barátnőt. JÓ, hogy? Buli tabu, mert belekevernek valamit az italomba, meg már hideg van este?.(Anya szerint)(meg amúgy sincs valami nagy önbizalmam, hogy beszélgessek 1 lánnyal) Suliban meg nem is beszélgetek senkivel. Leülök, kivárom az óráim végét, majd hazajövök. Alszom elfelé folyamatosan. Hamarabb pedig nem tudok lefeküdni.:S Azért nem beszélgetek, mert nincs olyan akinek ne lenne meg a maga kis "bandája". Ha meg elkezdek beszélgetni akkor a jókedv túlzásba megy át, ezért kezdődik az ilyen "érinkezéses kapcsolatteremtés is".Hogy nem csak röhögünk együtt, hanem néha oda is legyint, megüt kicsit, úgy érezteti, hogy azért ő mégis csak "jobb".Ezt én pedig utálom, ha valaki engem ütöget, mert ha visszaütök, akkor meg az lesz a baj. Annyira kiismertem már őket, hogy akkor vagyok csak megelégedve, ha egész nap nem szól hozzám onnan senki, csak a buszos haverok, meg a volt oszt. társak. Reggel fáj a hasam minden nap, mert gyűlölök bemenni az iskolába. Legfőképp ezért, mert nincs senki beszéd pajtás.Van mikor belegondolok, és úgy vélem, hogy leszarom az egészet, azse érdekel, ha Anya betesz koliba, meg hogy, hogyan fog lecseszni a jegyek miatt, mivel még nemtud jópár orssz jegyet, mert már mondtam, hogy félek elmondani neki... Tudom, a 10. még nem számít bele a továbbtanulásba, és ráérek aggódni 11-ben, de azért a 4-es nem lenne rossz az én részemre sem.

Mit csináljak, hogy jobban érezzem magam, csak úgy a közérzetem?? Min változtassak? Tudom én sem vagyok tökéletes. Sőtt. De van mikor egyszerűen nem is éérdekel, csak élek, és várok, teljen az idő. Mint most, itt van előttem az Irodalom, és mégis ezt írom...


2012. nov. 5. 21:04
 1/4 anonim válasza:

egy cipőben járunk :(

Egem már vonz az öngyilkosság mert semmi nem jön össze és semmihez nincs kedvem én pár évvel fiatalabb vagyok...

2012. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért én nem gondolkodom ilyenekben:D

Szerintem te sem.. NA jó 1x fordult meg a fejemben, kondi közben, hogy ha Anya eltílt, mert volt róla szó, hogy hétvégén SE gépezhetek, meg nem mehetek sehova.. Akkor elgondolkodtam rajta milenne ha...

De hülyeség, mert azért gondolom neked is vannak olyan terveid, hogy munkából meggazdagodsz meg ilyenek..

Na de legalább nem vagyunk foreveralone-ok:)

2012. nov. 7. 14:58
 3/4 anonim válasza:

Első!

én suli alatt nem is gépezhetek csak titokban most veszek tabletet amivel könnyű titokban netezni :D

Naigen például mindennap "életben tart" egy csaj de például ha táncórán felkérem (illedelmessen)elküld ami azért rosszul esik. :S

2012. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az olyannal nem kell foglalkozni akkor szerintem.. Legalább is, ha úgy küld el, hogy lekoptat, nem szépen.. Érted.

Most énsem gépezhetek 1 hétig szval.. Meg ha megtudja majd a jegyeimet lesz az 1 év is..xdd

2012. nov. 10. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!