Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha eljönne a zombi apokalipszi...

Ha eljönne a zombi apokalipszis mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nem viccből kérdezem,teljesen komolyan!

Gondolom elbarikádoznátok az otthonaitokat,meg fegyvereket keresnétek,csinálnátok,stb.?

Én gyorsan elbarikádoznám a házunk,és összegyűjteném az összes fegyverként használható tárgyat,és bespájzolnék egy rakat kaját,piát,és tartanám a kapcsolatot neten,telefonon az ismerőseimmel,barátokkal,és próbálnék kiépíteni minél biztosabb vonalakat,amelyeken lehet közlekedni.

Ti? Milyen fegyvereket kreálnátok? Én szöges baseball ütő,aminek a markolata boxer,vagy boxeres machete,stb.

Meg amíg van rá lehetőség,gyorsan kirámolnám a legközelebbi benzinkutat,meg boltokat,hogy minél tovább legyen táplálék.



2012. nov. 5. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keresnék vmi módon szamurájkardot,de inkább egyedül lennék.
2012. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez de gyors válasz volt! xD

Amúgy én inkább csapatban lennék,nagyobb szerintem az esély a túlélésre,bár a fertőzésveszély kockázata is nagyobb.

2012. nov. 5. 21:26
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Inkább aludj :D
2012. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok álmos! xD

De kajak érdekel,hogy az emberek,hogy reagálnának ha bekövetkezne. (Oké,tudom,hogy nem fog,de akkor is)

2012. nov. 5. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem menekülnék. Egyszerűen átállnák a zombikhoz :D
2012. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ok. xDDD
2012. nov. 6. 19:20
 7/11 alexking 55 válasza:
73%
én el barikádoznám az ajtokat ablakokat kapcsolat tartás mindenhol és fegyvereket keresnék és elö kapnám a baltáb és rá épiteném a szögeket amit találok és be spájzolnák kaját viszet és néha estén ként ha ugy van néznéke egy jó filmet és a mi a leg fontosab az lenne hogy ne legyek egyedül ugy hogy mindjuk még 1-2 ember még bele férne és csinálnák egy ójat a padláson hogy széttöröm egy picit és akor az ugy épitenám vissza hogy legyen egy ilyen mester lövészkedös hely és még csinálnék fegyvereket pl: szöges box kesztyü meg vagy szöges fa darab meg nagyon sok fegyvert kreálnék
2012. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Helyesírás :D
2012. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Szilvásbuktát! :D
2012. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem Danink hívnak? :P

Amúgy köszi! :)

2012. dec. 3. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!