Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Illatokhoz esemény is köthetün...

Illatokhoz esemény is köthetünk. Neked van olyan illat, amit ha megérzel, eszedbe jut egy emlék?

Figyelt kérdés

én régebben csak egy öblítőt használtam ... abban az időben lettem szerelmes

ha megérzem azt az illatot, mindig eszembe jut az a nap :)


2009. aug. 12. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
én a parfümökkel vagyok csak így. azokat tudom emberekhez és így emlékekhez kötni.
2009. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pl megérzem az expasim illatát, rögtön eszembe jut a srác, és a vele töltött isteni órák. :)
2009. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is parfümökhöz kötök pasikat :)

A másik pedig az ovim illata, azóta csak 1-2x éreztem olyat, de egyből beugrott az ovi bármennyire fura :) jó, tény, még nem vagyok idős, hogy annyira elfelejtsem :)

22/L

2009. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orchidea illatosítótól az ugrik be amikor voltunk Horvátországban nyaralni, búvárkodtunk és gyűjtöttünk ilyen kis kagylókat, aztán befújtuk rochideás sprayvel és annyira büdös lett másnapra. Szörnyű. Azóta rssz emlékseim fűződnek hozzá, bárhol ha megérzem :)
2009. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, de sajnos ezek mind olyan illatok, amelyeket nem tudok előállítani/megvenni..ahhoz vagy azokra a helyekre kell mennem, ahol éreztem őket, vagy véletlenszerűen megcsapnak.
2009. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!