Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komolyan van hozzáférése a...

Komolyan van hozzáférése a rendőrségnek a facebook profilokhoz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a sajátomra, és még számtalan mindenkire.

2012. nov. 5. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Aki normális életet él nincs iért aggódnia."


Persze, hogy mi a normális, azt mások döntik el neked. Kínai ellenzékiként nyilván nem lennél ennyire nyugodt.


A Facebook egyébként amerikai cég, és vagy reagál egy megkeresésre, vagy nem.

A Google-nak van is országonként lebontva erről oldala.

[link]


Nem mindig működnek együtt a hatóságokkal. És sok kis kínai örül ennek.

2012. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Aki normális életet él nincs iért aggódnia."


Normális? Nem inkább korlátolt, rabszolga életet? :)

2012. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyáltalán nincs korlátolt rabszolga életem és a kinaiakhoz sincs közöm. Nem posztolok össze vissza hülyeségeket naponta. De amugy sem teszek semmi olyat ami bárki szemét szúrná. Arra használom hogy pár ismerőssel beszélgessek akikkel nem tudom megoldani hogy találkozzak.
2012. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 2xSü ***** válasza:

Normális életet él: Belefér a társadalmilag tolerálható átlagba – végül is a normális szó szerint átlagost jelent –, nem sérti meg tudatosan a törvényeket.


Az ember társas lény, így bizonyos játékszabályokat be kell tartania, ha társadalomban akar élni, élvezni annak vívmányait. Ez már csak ilyen. Kína diktatúra, az egy egészen más kérdés. Mi demokráciában élünk. Lehetőség van olyan pártra szavazni, olyan pártot alapítani, ami a számodra elfogadható törvényeket hozza meg. Persze ebbe a többi pártnak, azok támogatóinak, a nagy átlagnak a véleménye is bele fog szólni.


És igen, az előző válaszolók jól írták: A rendőrségnek nincs alapból hozzáférése bármelyik fiókhoz. De hatósági megkeresés esetén kikérhet adatokat. Ennek részleteiről nem tudok, de szerintem elég igazolnia, hogy nyomozás folyik az adott illetővel szemben.

2012. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze az aggodalom érthető. Számos példa volt kis hazánkban arra, miképpen él vissza a hatalom a lehetőségeivel. És nem csak a hatalom. A titkosszolgálat speciális helyzetben van, s időnként a benne dolgozó emberek önálló „királyságot” hoznak létre, lévén őket nehéz ellenőrizni. Ez nem a jelenkori Magyarországra igaz, hanem minden kor és ország hasonló szervezetére. Aktuálpolitikai felhangja részemről nincs.
2012. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!