Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 évesen lehetek szivbeteg?...

Szabolcs1122 kérdése:

20 évesen lehetek szivbeteg? Néha szorit a szivem devan hogy gyengeséget érzek a szivembe és van hoy ugy érzem szó szerint hogy itt a vég voltam ekg-t csináltatni de semmi jele nem volt betegségnek.

Figyelt kérdés
betegség ?

2012. nov. 6. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a (szokásos) szívzörej. A szívbetegség nem korfüggő. Én 14 éves korom óta tudom, hogy baj van a szívemmel. Legtöbbször (csak) annyi a tünet, hogy szúr a szívem illetve gyorsabban és egyenletlenül ver. Néha kihagy.... Nekem azt mondták, hogy ez majd elmúlik... ennek már 4 éve és még mindig nem tudják, hogy mi a bajom.
2012. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szívbeteg bármilyen korban lehetsz. De azt sosem fogom megérteni, hogy ilyet miért egy ilyen oldalon kell megkérdezni, miért nem mész baromi nagy sebességgel orvoshoz? Első kör háziorvos, szépen elmesélsz neki mindent, aztán majd küld, ahova jónak látja.
2012. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az én háziorvosom nem foglalkozik ijenekkel
2012. nov. 7. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyenekkel???? Nem foglalkozik azzal, ha lemész és elmondod mik a tüneteid? Ezt ugye nem várod, hogy bárki is elhiggye?
2012. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az EKG-ra milyen orvos adott beutalót?

Vagy magánrendelésen voltál kardiológusnál?

2012. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kórházba voltam sürgősségi ambulancián kaposváron
2012. nov. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!