Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire jó tetováló festék a...

Mennyire jó tetováló festék a intenze zuper black fekete festéke? Vagy a Talens Indian ink fekete festék a jobb? Mert most Eternal fekete festékkel volt csinálva tetoválásom de valamiért kikopik elég gyorsan.

Figyelt kérdés
És konkrétan arra vagyok kíváncsi , hogy melyik tinta marad meg a legjobban a bőrben.

#tetoválás #tattoo tinta
2012. nov. 7. 13:19
1 2
 1/11 SzilKa ***** válasza:

Az Eternal feketéje valóban nem a legjobb (pedig a többi Eternal szín tök jó).


A Talens Indian ink is jó (bár hivatalosan nem tetoválófesték), az Intenze Zupper Black-et is nagyon dicsérik, én viszont a Silverback Black-et javaslom, eddig az a legbrutálabb fekete jelenleg a piacon. Igaz, nem olcsó, de megéri az árát.

2012. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SzilKa ***** válasza:
Egyébként a kopást befolyásolja a célterület (hova készült), a tetoválási technika (mennyire pakolta bele a tetováló) és az utókezelés (fóliáztad-e, stb).
2012. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én egyik tetoválásom Intenze Suluape black-kel készült, több, mint fél éve, és még mindig korom fekete az egész, sehol foltok, pedig nagyobb felületen "tömött" fekete.

Egy másik tetoválásom ugyan szintén Intenze, de True black típusú festék, gyönyörű sötét, szinte koromszínű, de van egy kis kékes árnyalata.

Én abszolút fekete eléréséhez a Suluape-t ajánlanám, bár nem olcsó, de több alkalommal volt szerencsém hozzá, és tényleg gyönyörű fekete.

A technikai kérdésekben meg egyetértek az egyik előző válaszadóval, a technika, bőr, kezelés is nagyon sokat számít. Utóbbi talán a technika mellett az egyik legfontosabb tényező.

2012. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat;). Ám A kezelésekkel nincs probléma mert pl. a lábamat úgy kezeltem hogy 2-3 napig fóliázva volt és reggel délben meg este cseréltem a kötés egy nedves papírtörlővel át lett törölve és azután meg szárazzal végül bepahntennel volt kenve meg neogranormonnal is volt , de lényegében gyönyörűen meg maradt a fekete. De a karomon van a mostani tetoválás és szerintem más festékkel lett csinálva mert ott fakónak látom nem olyan szép fekete. Meg most jó árba néztem 9000 ft-ba intenze zuper blacket 390ml . A silver black meg az indian 120 ml azt hiszem olyan 10.000 körül.
2012. nov. 8. 22:09
 5/11 SzilKa ***** válasza:

Az indian ink a legolcsóbb, mivel hivatalosan nem tetoválófesték, fél liter olyan 6-8ezer kb, bár néha nehéz beszerezni. A Silverback black 10ezer és 250 ml-es.


Egyébként hogyhogy így belevetetted magad a festékek tipusaiba, ha nem Te tetoválsz? Ennyire nem szokta a vendégeket érdekelni :)


(1-2. voltam, tetoválok)

2012. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SzilKa ***** válasza:
Eszembe jutott még valami, mivel itt a hideg, egyre több embernek szárazabb a bőre ilyenkor és jóval nehezebb "bepakolni" a festéket. Érdemes tetováltatás előtt testápolóval hidratálni a célterületet, ezzel is rásegítesz a feketeségre. :)
2012. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy kíváncsiságból meg szeretném , hogy amit meg csinálnak az maradjon is szép :D Ám még én is gondolkoztam rajta de az nagyon odébb van és kosza gondolat , hogy én is tetováljak majd egyszer :D. Meg hát van amúgy egy ügyes tetkós haverom aki saját magától tanult meg tetoválni és hát mondta ha szerzek egy jó festéket akkor tetovál mert amúgy nagyon lusta is egyben festéket beszerezni stb ..
2012. nov. 8. 22:42
 8/11 SzilKa ***** válasza:

Nem bántásból, de ez így elég fura hozzáállás a részéről (hogy veled veteti a festéket), s ebből nehéz arra következtetni, hogy minőségi munkát ad ki a kezéből.

De így már értem, miért ástad bele magad a festék tipusokba-árakba :)

2012. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tényleg minőségit ad ki :D Bár van is festéke csak az eternál feketéje van és az valahogy nem szereti a bőröm .:P.
2012. nov. 14. 18:02
 10/11 anonim válasza:
Neogranormonnal ne kend, az elvileg kirakja a bőrből a festéket.. :)
2013. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!