Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen olyan dolgokat tudtok...

Milyen olyan dolgokat tudtok mondani, amik ilyen izgalmasak, nem sok ember meri bevállalni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szokványos életet élni ,úgy szeretnék meghalni hogy van tapasztalatom,éltem,szinte mindent kipróbáltam.

Például,szeretnék elutazni valami teljesen idegen helyre bőrönd,semmi nélkül,szeretnék érdekes embereket megismerni,bungee-jumpingozni,vagy ejtőernyőzni,megmászni valami hegyet,ritka ,bizarr ételeket enni,és majd talán később egy leszbi csókot is:D szóval ilyenekre gondoltam. 16/L



2012. nov. 7. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
tetszik ez a felfogás. konkrétumot nagyon nem tudok mondani , de ez kb mindig jön magától, és a helyzet úgyis adja magát valaki kitalál vmit és csak igent kell mondani rá:D régen azzal "játszottunk" egyik haverommal hogy elmentünk az első busz v hév v bármi megállóba, dobtunk egy kockával és annyi megállót mentünk, a következőnél megint ez, minden leszállás után hajtottunk egy cigit és nekiálltunk utazni a semmibe, igaz ezt csak az országon belül, de kívül is ki akarnám próbálni:D
2012. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ilyet mi is csináltunk:) cak mi nem kockadobással,hanem csukott szemmel rábökésre:Dbár furán néztek ránk az emberek hogy miért bökdösik a menetrendet ezek a retardáltak:D
2012. nov. 7. 22:07
 3/4 anonim válasza:

El Camino!


Nézz utána, egy hátizsákkal sétálsz több száz kilómétert Spanyolországban. Kb 30 nap alatt teljesíteni szokták. Ismerőseim akik megcsináltak ódákat zengtek róla.

Egyszer ha tehetem, én is bevállalom.

2013. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*megcsinálták - elírás bocsi.
2013. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!