Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek ami egyarant izom...

Mit vegyek ami egyarant izom es tomegnovelo is?

Figyelt kérdés
Jumbo,vagy 100% Whey proteint,vagy ha tudtok jobbat akkor irjatok parat

2012. nov. 8. 16:31
 1/6 anonim válasza:
tej!!!!
2012. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahh tudom tej jo csontoknak...aztis,hogy mennyire sz*rok ezek a szerek,tisztaba vok mit tudnak...nekem gyors novekves kell :D , ezilyen van 1 jo oldala gyorsan novekedsz,es egy rosz utanna meg visszafogysz(mas mellekhatasa,amit en meg nem tapasztaltam)
2012. nov. 9. 14:21
 3/6 anonim válasza:

Protein, külön aminok, EAA, BCAA, L-leucin, HBM, creatin és még lehetne sorolni azokat az alapanyagokat, melyek izomzatnövelő, megtartó anyagok.


Tömegnövelőknek nevezik azokat a termékeket, amelyek proteint + szénhidrátot + creatint tartalmaznak. Természetesen ez a standard, ennél összetettebbek is léteznek, illetve ha valakinek megfelelő a tudása, akkor tömegnövelőt saját igényének megfelelőt is tud készíteni.


Tömegnövelő esetében a lényeg olyat vásárolni, amiben 100g-ban minimum 30-35g whey vagy mix (whey, kazein, egg) protein mellett, minimum 5-7g creatin is van. Nem csak nagy mennyiségű cukor!!!


Protein esetében whey alapú, hozzáadott cukort nem tartalmazót kell választani. Amennyiben komolyabb, profibbra vágyunk akkor abban a termékben legyen hozzáadott BCAA, glutamin, illetve egyéb anabolikus alap anyagok.

2012. nov. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

tejet aki az első válaszoló volt

rossz válasz

2012. nov. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem gyors novekves kell :D



lyen, hogy gyors növekedés a tápkiegekben nem létező fogalom. Vajon milyen a genetikád? Vajon mit eszel, és milyen mennyiségben idő közönként szilárd étkezés? Vajon milyen az edzésed? Vajon mennyit pihensz? Vajon mennyire stresszes az életviteled?


No ezek a kérdések is közrejátszanak abban, hogy a Te fejlődésed mennyire lehet gyors vagy lassú, vagy esetleg nincs is fejlődés.

2012. nov. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18 eves vok,70kg,179 cm...az etkezem ami vissza huz es sztem a stressz,edzes kozben 1 percet pihenek vagy ameddig a haverom csinalja a gyakorlatot...nem vagyunk gazdagok ezert muszaly olcso eteleket vennunk,nem tudok minden nap hust enni,meg ilyenek legtobbszor csak leves van,tudom azis fontos,de m1
2012. nov. 10. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!