Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert almodok minden ejjel...

Miert almodok minden ejjel ilyen szornyu dolgokkal? S mit jelentenek ezek az almok?

Figyelt kérdés

Mar par ejjele, minden ejjel vagy olyan emberekkel almodok akik mar megvannak halva s en azt almodom h elnek, vagy olyan emberekkel akik elnek s en azt almodom h megvannak halva. Nagyon zavarnak engem ezek az almok, mert nem tudom meg a jelentesuket sem, valaki megtudna nekem magyarazni azt h mit jelentenek ezek az almok? S hogy tudnek megszabadulni az ilyen almoktol?

Kerlek segitsetek

Koszonom


2009. aug. 13. 08:23
 1/4 Kankalin ***** válasza:

Keveset irtál magadról. Álmaid alapján fiatal vagy.


1. Valami téged bánt/foglalkoztat. A megoldás nem a jelenben található.

2. Gyökeres változtatásra van szükség az életedben, ezért a tudatalattid "fordit".

2009. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, meg fiatal vagyok 21 eves

Kerdezzetek nyugodtan mert valaszolok

2009. aug. 13. 13:24
 3/4 anonim válasza:
100%

Mint az előttem levő írta, a tudatalattidból "feljövő" dolgok, de szimbolikusan.

Ezt igazából te magad tudod igazán megfejteni, ha magadba mélyedsz, és elgondolkodsz ezeken a dolgokon, hogy miért álmondhattam azt, mit jelenthet, milyen érzések voltak bennem, stb..

2009. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
először is nem megvan halva hanem halott...és ahogy az előttem szóló írta erre mi nem nagyon tudhatjuk a választ, ezt magadnak kell kiderítened
2009. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!