Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van pár történet...

Valakinek van pár történet ötlete? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy pár történet ötlet...hogy miről írhhatnák mert semmi se jut eszembe.Nem romantikus történetre gondoltam,hanem valami kalandosra.És a lényeg hogy két főszereplő legyen benne akik ellenségek.Nagyon köszi!

2012. nov. 8. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
írj valami olyan meglévő világba valamit, amit jól ismersz. ezt hívják fan fiction-nek. pl ha ismered a starwars univerzumot, akkor ott valamit. akkor nem a nulláról kell kitalálni hanem már a háttér megvan.
2012. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó a háttér már megvan és a karakterek is :) Csak semmi történet nem jut eszembe velük...._.
2012. nov. 8. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen típusú könyvet készülsz írni, de esetleg lenne egy ötletem. Mondjuk a két szereplőd testvérek és egy nagy hatalmú mágus fiai/lányai/fia és lánya, és az apjuk meghalt, de van egy nagy örökség, amit mind a ketten meg akarnak szerezni. Legyen az egyik gonosz, a másik jó, vagy esetleg mindkettő, de mások a céljaik és háborút indítanak, amihez csatlósokat gyűjtenek. Ha két fivérről van szó, akkor még beletehetsz egy dönteni nem tudó lányt, aki mindkettőt szereti, és végül belehal fájdalmába (öngyilkos lesz), mert nem tud dönteni, ezért a két testvér harcolni fognak a bosszúért, mert egymást hibáztatják. hirtelen csak ezek jöttek.
2012. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy fiatal nőről és egy férfiról írnék akik nem testvérek :) de köszi.
2012. nov. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!