Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Hol tudok...

Nagyon fontos! Hol tudok utánanézni ennek az autóbalesetnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Csak nemrég szereztem róla tudomást. Régen történt, egy kedves ismerősöm halt meg (24 éves srác). Csak annyit tudok, hogy Pesten történt 1998 decemberében. Próbáltam itt a neten keresni, de semmit nem találtam. A körülmények érdekelnének, mi is történt pontosan. Fontos nekem! Szerintetek hol tudok utánanézni? Esetleg itt, a neten hol?
2012. nov. 8. 21:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Akárhogy próbálom beírni a Google-be, a dátum alapján folyton a Császár Előd okozta balesetet vagy a Grovehouse-os Judy balesetét dobja ki...
2012. nov. 8. 21:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is indexen tudsz időintervallumra keresni itt: [link]


Másrészt meg, ha mindig CSE balesetét dobja fel, akkor tudd, hogy a Google sokkal többre képes, mint használjuk. Például, ha mínusz jelet írsz a Császár és Előd elé is, akkor nem dobja ki azokat az oldalakat, ahol ezek a szavak szerepelnek. Tehát pl.


baleset budapest -császár -előd 1998 december


egész más találatot fog hozni, mint csak baleset budapest 1998 december.

Okés?

2012. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg pontosabb helyszín vagy dátum is sokat segítene.
2012. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, az index szívás, mert csak 1999-től kereshetőek a hírek.
2012. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most válaszolok! Azért nagyon köszi!!
2012. dec. 4. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!