Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ismerjem meg a fiú...

Hogyan ismerjem meg a fiú osztálytársaimat?

Figyelt kérdés
Idén szeptemberben kezdtem az új sulit ,és a lányokkal nagyon jól elvagyok ,szinte már mindet ismerem ,de a fiúkkal alig beszéltem valamit. És ez engem zavar. Ők is az osztálytársaim ,meg akarom őket ismerni ,csak nem tudom hogyan ismerjem meg őket. Menjek oda hozzájuk? És akkor mit mondjak?

2012. nov. 10. 11:19
 1/6 2xSü ***** válasza:
A lányokkal hogy ismerkedtél össze? Ugyanúgy kell a fiúkkal is.
2012. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sámliműszerész ***** válasza:

Menj oda az egyik sráchoz és mond ezt neki:


-Figyelmedbe ajánlom, hogy nemrég megtanultam hentesbárddal gége metszést végezni.


Ha erre nem röhögi el magát akkor semmi esélyed, viszont ha egyszer megnevettetted, akkor már te se leszel annyira gyámoltalan :D

2012. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ne.. ne menj csak úgy oda, idiótának fognak hinni. pl. ha vmelyik órán egy srác mellett ülsz, legyél jófej, de ne túl rámenős. akkor pl. egy másiktól kérdezd, milyen óra lesz stb. volt-e lecke. oké, ezek elég tré kérdések, de ezekkel lehet a legjobban "összeismerkedni". amikor pedig válaszolnak rá, akkor beszélsz, beszél és már észre se veszed, és tök jól elbeszélgettetek.
2012. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sámliműszerész ***** válasza:
igen...ezek elég tré kérdések. Inkább higgyenek őrültnek mint mimózának.
2012. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
xD Köszi a válaszokat! :) Hát 2.válaszoló, az egy kicsit durva lenne amit írtál, honnan jutnak eszedbe ilyenek? :D
2012. nov. 18. 16:16
 6/6 2xSü ***** válasza:
Mondjuk a legjobban ismerősön keresztül lehet ismerkedni. Csak van olyan lánybarátod, aki beszél a fiúkkal. Innen már csak közös szituáció kell...
2012. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!