Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tubákosok! Ti mennyi időnként...

Tubákosok! Ti mennyi időnként szoktatok kihagyni mennyi napot hogy regenerálódjon az orrnyálkahártyátok?

Figyelt kérdés
???:)
2012. nov. 10. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
most találtam meg a kérdést, remélem még érdekel a válasz ;) én 2hónapja szoktam rá, elég kegyetlen módon :)10 gramm kb egy két hét alatt fogy el :) több mint egy hónapig nem hagytam szünetet, 2hete viszont rájöttem hogy kéne, ugyanis folyamatosan dugultnak éreztem az orrom. ez azóta is tart, nem tudom kifújni, orrcseppeket használok rá, mert az egyik orrlyukam mindig be van dugulva, felváltva... (erre esetleg tudsz megoldást? :/) hát akkor épp balatonon voltam és kifogytam, gondoltam pár nap szünet akkor már belefér. 4 nap szünetet tartottam, de semmit sem ért, az orrom azóta is snassz :D
2013. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!