Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan van hogy már valaki nem...

Olyan van hogy már valaki nem is tudja miért vagdossa magát és állandóan szomorú és sír?

Figyelt kérdés
olyan létezik h télleg nem tudja
2012. nov. 11. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen létezik ilyen. Valamikor, valamiért elkezdte, de azóta már nem tudja (vagy nem akarja tudni), hogy "miért?". Általában ez az állandó szomorúsággal és/vagy sírással társul. Bár ismerek olyan személyt (ez a ritkább eset) aki nem szomorú, nem sír DE vagdossa magát és amikor rákérdeztem, hogy miért akkor nem tudott válaszolni... Már ő sem tudta az okát. Csak egyszerűen 'jól esett neki'. Ezt azért nem értettem mert nem sajnáltatta magát, nagyon kevesen tudják, hogy vagdossa magét (főként az ereit). Sohasem értettem ezt... amíg el nem kezdtem én is. Valahogy jobb... De nem bírom a vért így leálltam!
2012. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem magam és jól esett pedig nem vagyok szomorú...Csak jó érzés de nyáron nem tudnám állandóan dugdosni szóval le kell állnom...
2013. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!