Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fontos a Proviron a...

Miért fontos a Proviron a szemes Stanazol kúra alatt? Vagy egyáltalán fontos?

Figyelt kérdés
Az első Stanazol kúrám szeretném megcsinálni, és olvastam egy-két helyen hogy érdemes az első mellett provit is szedni, de azt nem értettem, mégis miért? vagy egyáltalán érdemes-e? vagy ha esetleg tényleg szedni kéne, nem túl sok toxikus anyag az a májnak?

2012. nov. 11. 20:25
 1/2 Tonee válasza:

A helyzet az, hogy fel kéne tenni a kérdést először - miért akarsz te Stanát szedni? Gyakorlatilag nem sok értelme van, a nyereség nem áll arányban a káros hatásokkal (azt már meg se merem kérdezni, hogy mit tanácsoltak a szedéssel kapcsolatban, mert néha olyan mega dózidok repkednek a fórumokon, hogy csak kapkodom a fejem). Ráadásul piszok szerencséd van ha valódi az anyag (ne higgy a dilernek, ő meg fog esküdni az anyja életére is, hogy valódi) és nem valami metiltesztó keveréket raktak bele amitől véreset hugyozol, elszáll a veséd, a májad és besárgul még a szemed fehérje is (igaz a sárga egy szép szin, de ez azt jelenti, hogy elszállóban van a májad is). - Meg ne kérdezd, hogy a tiéd eredeti e, nem vagyok látnok.....

Tehát : a stanát főleg a szálkásitás időszakában használják, illetve kombinálják többféle szteroiddal a hatásmechanizmusa miatt( és főleg szurva), mert önmagában szedve a diéta alatt nem véd meg egy esetleges izom összeomlástól.

És igen, kárositja a májat és el fogja cseszni a hormonrendszeredet is - akár provival akár anélkül.

Ha már meg akarod pörgetni magad, válassz valami legális de durvább cuccot (anyagilag is jobban jársz) pl: Brutal Nutrition Anadrol (90 kapszula), LG Sciences Natadrol (120 kapszula), megfelelő étkezés és tápkieg mellett ez is hoz annyit.

2012. nov. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előttem szóló csak nagy hülyeségeket beszél.
2012. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!