Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vegyek karácsonyra bárkinek...

Vegyek karácsonyra bárkinek bármilyen ajándékot? (beleértve a szeretteimet is) Szerintetek lesz idén karácsony?

Figyelt kérdés

Arra célzok, hogy azt mondják, Nostradamus megjósolta, hogy 2012.12.21-én vége lesz a világnak, addig tart ugyanis a maják naptára.

Namármost, ha egy hatalmas ősrobbanás után negatív csúcsmélypontra zuhan a hőmérséklet és meghalunk,akkor nem veszek semmit,hanem megpróbálok minnél messzebbre menekülni erről a bolygóról...

Ha viszont lesz idén karácsony, akkor nagy bajban leszek, ha nem veszek semmit...



2012. nov. 12. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nem lesz világvége csak "örök" sötétség. :)


"Világvége 2012. A Nibiru, a 10. bolygó, avagy a Planet X olyan közel lesz a Földhöz 2012-ben, hogy annak megfordul a polaritása, és az emiatt bekövetkező katasztrófák lakhatatlanná teszik a bolygót. Állítólag."


"Lázban ég a világ nyugati fele, de legfőképp Amerika. Bevásárlási lázban. Tartalékol boldog-boldogtalan. Talán ezt nem is láznak , inkább lassan kialakuló pániknak nevezhetnénk. A pánik oka a Nibiru, vagy új keletű nevén a Planet X, a Vörös Bolygó.

De ez a Vörös Bolygó nem a jó öreg Mars, hanem az a bolygó, aminek pályája 3660 évente érinti a Naprendszerünket, és a Napot megkerülve távozik. Az 1983 óta csak a világ legnagyobb távcsöveivel megfigyelhető bolygó ma már kis házi teleszkópokkal is észlelhető. A szakértők szerint néhány hónap múlva pedig már szabad szemmel is látható lesz. A Vörös Bolygó a mérések szerint kb. 23-szorosa a Földnek. Számos kutató szerint a bolygó feltűnése okozta eddig a Földön a rendkívüli időjárási változásokat."


forrás: [link]



Szerintem ne vegyél ajándékot! Pénzkidobás... :D

2012. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem Nostradamus jósolta, nem lesz vége a világnak, nem lesz ősrobbanás, mert ahhoz a jelenleg is táguló térnek nagyon kicsire kéne összezsugorodnia, olyan szó, hogy negatív csúcsmélypont nincs is, vagy csúcspont, vagy mélypont, és hova az istenbe menekülnél erről bolygóról, amikor nem nagyon tudsz máshova lenni? Lesz idén karácsony. Egyéb?
2012. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ötletem speciel van,hova mennék... :)
2012. nov. 12. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Hehe, akkor inkább ne készülj, majd kapkodhatsz 22-én, ha esetleg mégsem lesz világvége. :D

Jesszus, mi lesz akkor két napig a boltokban, ha sok ilyen "okos" van, mint te...

2012. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Áramszünet lesz állítólag február 7-ig:S:D Vegyél gyufát!:D
2012. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és gyertyákat
2012. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
: )
2012. nov. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha lesz is világvége azt képzeljétek el úgy az emberiségre levetítve, amikor egy kölyök kap egy nagy maflást az apjától azzal a szöveggel, hogy térjél már észre te hülyegyerek...
2012. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem vegyél mindenképp ajándékot.

Felsorolok néhány alternatívát ami bekövetkezhet ha veszel ajándékot.


1,Nem lesz világvége(99%-ban biztos vagyok,hogy így lesz)a rokonaid örülnek az ajándékoknak.


2,világvége lesz és teljesen mindegy,hogy vettél ajándékot vagy sem.


3,lesz valami világvége szerűség,de te és a rokonaid túlélitek,ekkor kifejezetten örülni fognak neki ha megleped őket karácsonyra

2012. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél ajándékot :) max ha vége a világnak,kevesebb pénzzel halsz meg :D
2012. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!