Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik iskolába mennyek...

Melyik iskolába mennyek továbbtanulni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, nyolcadikas. Nem tudok dönteni hogy hova mennyek továbbtanulni. Belső építész szeretnék lenni, de ez még addig változhat. Van egy jó építész suli a városban, de annyira nem szeretem a rajzot, és nem szeretnék a suliba rajztáblákkal menni, kényelmetlen lenne:/ Nem tudok melyik iskolát válasszam.. Mit ajánlotok?

2012. nov. 13. 18:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam a nyelvi előkészítős osztályokon is:)
2012. nov. 13. 18:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha belsőépítész szeretnél lenni, akkor bizony a rajzot nagyon -nagyon szeretni kell, mert a belsőépítésznek, és az építészmérnöknek az a kifejező eszköze. Ahogy egy csellóművész sem mondhatja,nem szeretem a csellót, mert nehéz cipelni. A rajztáblák, rajzbakok, ilyen helyeken benn vannak az iskolában, nektek max. a papírokat kell cipelni. A nyelvi osztály is jó ötlet, az idegen nyelv mindig, mindenhol kell. Ha közben végig jársz rajzszakkörre, onnan is lehet belsőépítészetre menni tovább.
2012. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+még valami: ha van olyan tanár most, akit kedvelsz, és bizalommal fordulsz hozzá, ezt a vívódásodat mondd el neki.. Ő ismer téged, és az iskolákat is talán, amelyek ott vannak, ahol laksz, és segítő lehet vele beszélni erről. (az építész szakközépisk. inkább középfokú építész-technikusokat képez, szakmát ad, de ha nem rajzol valaki végig szabadkézzel, szakkörben, mesternél, nehéz a MOME_t megközelíteni, az építészmérnökihez (BMGE) meg külön + matek-fiz. kellhet- a felvételihez.
2012. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!