Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én érzem magam néha tök...

Csak én érzem magam néha tök hülyének, ha kvízműsorokat nézek? :D

Figyelt kérdés

Alig tudok néhány kérdést, a játékosok meg simán rávágják... :D Kicsit rossz.

14/L


2012. nov. 14. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert még fiatal vagy. Melyiket szoktad nézni?
2012. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában olyan kérdéseket tesznek fel, főleg sport témakörökben, amit 30 éves kor alatt szinte senki nem tud.
2012. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azok a játékosok nem 14 évesek. Már elvégeztek egy középiskolást vagy szaksulit, nyitott szemmel jártak és sok minden érdekli őket. Néhány év múlva, ha téged is érdekel, mi van körülötted, te is másként fogod látni ezeket a kvíz-műsorokat. Én pl.teljesen belelkesedem, próbálok "súgni", de hiába mondom, hogy "figyelj már", csak bambulnak, ha nem tudnak valamit. Hidd el, te is így leszel vele.
2012. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, arra én is gondoltam, hogy azért van, mert fiatal vagyok, de akkor is rossz érzés azért. Az alig az talán túlzás volt, de a játékosokhoz képest semmi, amit tudok. Régen néztem a széfet, mostanában a maradj talpont (ez azért könnyebb, ki lehet találni a betűkből), meg a weakest linket is elkezdtem mostanában nézni, de az angolul van, de azért néha abban is tudom a választ az elején, mert ott még könnyűek a kérdések (utána meg már magát a kérdést is nehezen értem :D)
2012. nov. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!