Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megkaptátok-e már az őszi...

An88csi kérdése:

Megkaptátok-e már az őszi féléves utazási szelvényt? Én még nem, pedig úgy emlékszem, tavaly már szeptemberben vagy októberben megkaptam!

Figyelt kérdés
Édesapám halála óta árvaellátásban részesülök, egyetemi hallgató vagyok. Tavalyi évben kaptam először a támogatást szeptembertől. A támogatáshoz kaptam utazási támogatást is, egyet az őszi illetve egyet a tavaszi félévben. Ez egy kb.10 pecsétes lap volt, azaz 5 db 90%-os támogatást lehetett vele igénybe venni. Hallottam már olyanról is, aki egyben kapja meg egy évre, és ő 10 db 90%-os kedvezményt vehet igénybe egy év alatt. Kérdésem leginkább azoknak szól, akik szintén két részletre bontva kapják meg ezt az utazási támogatást.
2012. nov. 14. 19:33
 1/2 anonim válasza:
Én már megkaptam szeptemberben.
2012. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) de akkor ezek szerint te is így kaptad eddig, hogy 2 részletben? Azaz egyet ősszel, egyet tavasszal?
2012. nov. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!