Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűrűk Ura hangoskönyv magyaru...

Gyűrűk Ura hangoskönyv magyarul? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 15:31
 1/5 anonim válasza:
47%

Találtam Hobbit hangoskönyvet Kaszás Attila előadásában, 2CD-s.Gyűrűk Urát angolul.:(Nézz szét a neten, hátha találsz valamit te is.Vagy többiek használhatóbb infókkal látnak el.:)

Egyébként mi munka lehet egy hangoskönyv elkészítésében.Te jó ég.:)Minden tiszteletem az ilyen türelmes, kitartó, tehetséges emberek előtt.

Aki hallgat hangoskönyveket, mondja meg, hogy mi a jó benne?Mikor, miért "használják"?Nem jobb ha saját magunk olvassuk?Nagyon kívácsi vagyok.:))))A Gyűrűk Urát nagyon szeretem.Nem tudom elképzelni, hogy nem én olvasom, hanem felolvassák.

Kedves kérdező, te is válaszolhatnál.

2012. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fhenrir válasza:
Magyarul nem nagyon van ilyen, de ha nincsenek magas elvárásaid minőség terén akkor pl. a Speakboard nevű progival fel tudod olvastatni mp3-ban. Az előző hozzászólónak: sokkal jobb ha én olvasom, de sétálás vagy kocogás/futás közben szívesebben hallgatok hangoskönyvet mint zenét (valamit márpedig hallgatni kell, anélkül unalmas). Ilyenkor általában olyan hangoskönyveket hallgatok amit régebben már olvastam, és jól esik újra beleásni magam, a Gyűrűk Urát 5-6 évvel ezelőtt olvastam utoljára és most szerintem angolul fogom végighallgatni.
2012. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Van ilyen.

Innen tudod letölteni:

the_pirate_bay._se/_tor_rent/8239033


Persze _ nélkül, csak az oldal így nem engedi a hozzászolást.

2013. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CsMariann válasza:
A Youtube-on írd be a címeket, mindhárom kötet fent van. elég rossz minőségben, de hallgatható.
2014. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CsMariann válasza:
én is azért hallgatok hangoskönyvet, mert naponta sok órát töltök kézműveskedéssel, amit nem töltenék olvasással. de értelmesebb hangoskönyvet hallgatni, mint zenét, jobban le is köt. ha jól olvassák fel, akkor azért jó, mert szórakoztató. ha rosszul, az meg azért jó, mert én töltöm meg színnel :) NEM pótolja az olvasást. csak ésszerűsíti a kéz-szem-lefoglaló időt.
2014. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!