Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FIÚK! Ti mit vártok el egy...

FIÚK! Ti mit vártok el egy lánytól, milyen zenét hallgasson?

Figyelt kérdés
azon gondolkoztam, hogy én elég sokféle zenét hallgatok, de hogy egy fiú vajon milyen zenét várhat el... olyat hogy justin beber meg ilyen f*szságokat nem hallgatok, de ilyeneken kívül kb bármit :)

2012. nov. 15. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

AMILYET AMÚGY IS SZERET.


Az egyetlen amit elvárok tőle hogy ne akarjon mindenáron megfelelni nekem, legyenek önálló gondolatai, nézetei, ízlése stb.

2012. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit ő szeret, lol... Ha értelmes, akkor úgyse fog Nicki Minajt meg hasonló szarokat hallgatni, egyébiránt meg a zenei ízlése az ő dolga 8csak a jóízlést ne sértse vele :D)
2012. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be... Nekem pl. fontos a zene, és nem tudnám elviselni, hogyha valami dubstep hülyeséget hallgat.
2012. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy elvár.


Csaj elvárná tőlem hogy szeressem justin bíbert, akkor szóba se állnék vele utána.

2012. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!