Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és nagyon...

12 éves vagyok és nagyon szigorú gazdag csaladban lakom, sosincs othon apukám. Ezért minding szomorú vagyok, ezért cigizem. Ez gáz?

Figyelt kérdés

#Cigi-család
2012. nov. 15. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig lesz olyan, hogy valami miatt szomorú leszel. Ne fogd másokra a tetteidet, jelen esetben a cigizést.
2012. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen gáz, még a fejlõdésedet is megakadályozza.Annyira nem lehetsz szigoru csalßdban,ha ezt nem veszik észre!
2012. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha gazdagok vagytok akkor legalább az oktatásodra figyelhetnének jobban
2012. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor a Faternak nem lesz gond tolni egy kis korpát a magyartanárodnak, hogy év végén ne húzzon meg ugye?
2012. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Foglald el magad cigizés helyet, és tanulj! :)
2012. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy nem vagyok jo tanulo?!Az vagyok.
2012. dec. 8. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, akkor inkább valami mást csinálj, mondjuk valami kreatív hobbit: gyöngyfűzés festés, vagy ilyesmi :)

nagyon sokat árt a cigi. Én 14 évesen szoktam rá és 8 évig keményen cigiztem. Nagyon megbántam és most próbálok leszokni (ami nagyon nehéz, ezért jobb ha nem is szoksz rá) most már 2 hete hogy nem cigizek.

2012. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cigizést apukádra fogod, akkor bármilyen baj ér majd téged mindig más lesz a hibás. Te gyújtasz rá, nem ő. Mi lenne ha ideges vagy akkor inkább elmennél futni?
2012. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!