Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hi all! A moderátorok, adminok...

Hi all! A moderátorok, adminok írányába vagy bárki aki ebben illetékes, miért nincs az oldalon olyan funkció ahol lehet látni az adott felhasználó profilját, elérhetőségét?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 07:01
 1/7 A kérdező kommentje:

Fontos lenne számomra egy usert keresek aki egy témában csak ő tud segíteni nekem. Sajna a pm-re nem válaszol:S

Kösz előre is a segítséget. :)

2012. nov. 16. 07:02
 2/7 anonim válasza:
Szerintem is jó ötlet lenne ha lenne ilyen. :)
2012. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem egyenesen nekik írod meg?
2012. nov. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha látnám, vagy ha lenne egy olyan menüpont ahol az adminok nevei elérhetőek lennének, elküldeném a kérdésemet simán. :)
2012. nov. 16. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem válaszol a személyes üzenetedre, annak valami oka van. Valószínűleg azt sem szeretné, ha e-mailjén zaklatnád.


Remélhetőleg az oldal karbantartói sem adják ki a személyes adatokat.

2012. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 2xSü ***** válasza:
100%

Az oldal jellegéből fakadóan szükséges, hogy biztosítsa a kérdezők és válaszolók anonimitását. Igen, meg tudod adni a nevedet, de ez ugye nem kötelező. Ezért nincs profil oldal sem. (Ha lenne, akkor sem töltené ki a többség.)


Ez így van rendjén. Ha valakit el akarsz érni, akkor ott a személyes üzenet. Ha arra nem válaszol, akkor nem jár ide rendszeresen, vagy nem akar válaszolni. Ezt tiszteletben kell tartanod. Én is utálnám, ha valakik személyesen engem keresnének meg kérdésekkel. Az, hogy én ide jövök, válaszolok kérdésekre, az az én döntésem, az én időm. De megint más, ha más keres meg személyesen engem. (Néha így is előfordul, hogy valaki PM-ben keres meg, hogy „látom értesz ehhez, meg ahhoz”. Jó, persze az ember segít, de pont az lenne az oldal egyik lényege, hogy mindenki láthatja az adott kérdésre adott válaszokat, hogy másnak ne kelljen újra feltenni a kérdést.)


Ha valami nagyon jó indokod van, akkor esetleg írj az oldal üzemeltetőinek. Lásd az oldal alján az email címet: info (kukac) gyakorikerdesek.hu. De készülj fel arra, hogy nagy valószínűséggel nem adják ki az általad keresett ember adatait, illetve nem fognak neki üzenetet továbbítani. Egyszerűen az adatvédelmi nyilatkozat nem ad rá lehetőséget: http://www.gyakorikerdesek.hu/adatvedelmi_szabalyok 2. és 3. pont.

2012. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nos én tiszteletben tartok mindenkit illetve az anonimitást.

Soha senkit nem zaklattam, semmiféle kérdéssel.

Egyvalakiről lett volna szó akinek az elérhetősége kellett volna, igen én is segítettem, de úgy gondolom hogy ez oda-vissza működik, nem pedig úgy hogy én segítek és hiába várom vissza hogy írjon pmben, nem foglalkozik velem, erről ennyit.Mindig van valami ok, egyébként.

Szó sem lett volna személyes adatokról....

Nem akartam senkinek sem ártani ezzel,sőt ez volt az az első utolsó kérdésem (hszem) az oldalon. Részemről a téma lezárva.

2012. nov. 16. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!