Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A parom hazudott az eletkorat...

A parom hazudott az eletkorat illetoen. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Mar egy eve vagyunk egyutt. Egyutt lakunk, nagyon jol kijovunk, mindig nagyon szepen viselkedik es mindig mindent elmond, meg ha tudja, hogy lehordom is erte. De ez....
2012. nov. 16. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha szereted mi a baj vele??:) nem értem :DDD egy dolog h hazudott.. ő idősebb vagy te?
2012. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem csoda, úgy beszélsz róla, mint egy gyerekről.
2012. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

O idosebb. En szeretem....de ot nem tudom...ezek utan...

20L

2012. nov. 16. 19:42
 4/13 A kérdező kommentje:
Hat igen mert eleg gyerekes dolog ilyesmirol hazudni:))
2012. nov. 16. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
figyelj ha így gondolkodsz akkor te sem érdemled meg őt! ne a kora alapján ítéld meg. tudom nem szép hogy hazudott az ilető de meg kell bocsájtani. ha szereted eltudod nézni ezt.biztos valami oka van hogy nem mondta el
2012. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eppen az hogy nekem tok mindegy a kor. Amit mar megmondtam neki a leg elejen is. Megis hazudott. Tolem lehet akar 100 eves is. En ugy szeretem, ahogy van. Csak miutan ez kiderult nem tudhatom, hogy massal kapcsolatban hazudott-e. Meg ha allitja es erositi is, hogy csak ezzel kapcslatban hazudott es el akarta mondani, csak kereste a megfelelo alkalmat. Ez nagyon faj. Nem tudom mit higgyek. :(
2012. nov. 16. 20:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Es nem haragszom ra. Csak nem tudom mire vegyem ezt...
2012. nov. 16. 20:16
 8/13 2xSü ***** válasza:

Ez nem igazán mond el semmit. Lehet, hogy a kapcsolatotok előtt más életkort mondott, hogy bevágódjon nálad. Nem szép, de nem is egy hatalmas tragédia. Aztán a kapcsolatotok elején meg tarthatott attól, hogy esetleg ez megváltoztatja a véleményedet róla, így fenntartotta, vagy pusztán nem leplezte le a hazugságot. Aztán később meg már nem akart megbántani vele, és ezért halogatta minél későbbre azt, hogy elmondja neked az igazat. Vagy ha ez nem volt szóbeszéd közöttetek, lehet már el is felejtette, hogy nem a valódi életkorát mondta meg anno neked.


> Eppen az hogy nekem tok mindegy a kor. Amit mar megmondtam neki a leg elejen is.


Ez is egy dolog. A nők – persze vannak kivételek szép számmal – hajlamosak néha egészen mást mondani, mint ahogy valóban reagálnak egy-egy dologra. Nem számít neked az életkor? Akkor nem teljesen mindegy, hogy mit mondott anno, vagy ténylegesen hány év telt el a születése óta? Úgy tűnik mégis számít valahol.


> En ugy szeretem, ahogy van.


És ő még mindig olyan, amilyen múlt héten volt.


Persze egy párkapcsolat megítélése a két ember dolga. Nem ismerem őt. Lehet, hogy notórius hazudozó, csak előtted még nem bukott le. De lehet, hogy csak nagyon rajong érted, ezért félt egy apró füllentését leleplezni. Ezt neked kell tudnod.

2012. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 2xSü ***** válasza:

> Es nem haragszom ra. Csak nem tudom mire vegyem ezt...


Esetleg beszélgessetek róla?

2012. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem szamit nekem a kora, kimondottan a gesztus a baj. Nem vallalta magat elottem. Es nem bukott volna le ha elmondja az elejen. Sot. Beszelek en vele azzal nincs baj, csak nem tudom, mennyire hihetek a szavaiban. Bar nagyon szeretnek hinni neki.
2012. nov. 16. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!