Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell valami ahhoz hogy valaki...

Kell valami ahhoz hogy valaki elkezdjen gitározni? (valamilyen tulajdonságra gondolok) Én tanár nélkül netről akarok megtanulni vagy esetleg vásárolok egy könyvet is. Szerintetek menni fog?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
intelligencia, kreativitás, figyelem, jó érzék az új dolgok megértéséhez. bár, ha az 500ugyanilyen kérdésből nem kaptál választ arra, hogy lehet-e tanár nélkül (pedig biztos ki is írta az oldal, mielőtt kirakták a kérdést), akkor valószínűleg nincs benned elég talpraesettség..
2012. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert ha azt mondanánk, hogy nem fog menni, el sem kezded?

Ha az embert érdekli valami és hisz is benne, hogy megtudja tanulni, akkor meg is tanulja. A tanárom azt mondta, hogy Ő még eddig bárkit megtanított gitározni (pedig már kikerült a szárnyai alól legalább ezer tanuló) tehát valószínűleg csak elszántság kérdése. Engem sosem érdekelt a matek és nem is tudtam megtanulni rendesen. És lám, a gitározást és a kottát megtanultam, pedig az is picit matek, legalább is hasonló logikát igényel.

2012. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 CLASSICAL GUITAR válasza:
Megint ezek az idióta kérdések, hogy "tanár nélkül menni fog a gitározás?" "internetről menni fog a gitározás?" Hegedülni meg tudsz tanulni a netről? Érdekes, ilyet senki sem kérdez! A gitár mitől lenne más??? Szerintem vagy vedd komolyan a zenetanulást, vagy el se kezd!
2012. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok tanárhoz járni :) Nekem a hegedű meg nem tetszik egyáltalán hangailag nem szeretem a klasszikus zenéket.
2012. nov. 18. 09:41
 5/7 CLASSICAL GUITAR válasza:

Bocs, nem akartam indulatos lenni. Csak mindenhol azt hallom, hogy "Ó, a gitárhoz nem is kell tanár..."


Persze, a magad örömére valamilyen szintig otthon is eljuthatsz. Szorgalom kell, és a zene szeretete. Sok sikert!

2012. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szívesen el mennék tanárhoz ha lenne időm meg pénzem rá de nincs !!! Semmi baj :))
2012. nov. 24. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én 12 évesen gitár tanár nélkül egy fos gitáral netes videokal akkordokat megtanultam utána meg az ultimate guitar rol néztem chordsokat és lám Pár hónap alatt már elég jól meg rengeteg számot tudok. Tulajdonságból mind amit felsoroltak és rengeteg gyakorlás és elszántság szükséges.Én egy nap 4-5 órát gyakorolok ha van időm hétvégén megszinte egész nap gyakorlok.
2013. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!