Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha meg halnátok. Mi lenne az...

Ha meg halnátok. Mi lenne az utolsó 5-10 dolog amit megcsinálnál?

Figyelt kérdés
lehet hogy valakinek ez furcsa kérdés..de kíváncsi vagyok,hogy ha valaki olyan helyzetben van mint pl egy rákos,akkor mit csinálnátok?

2012. nov. 17. 00:00
 1/5 plüssvakond ***** válasza:
58%
A helyedben például megtanulnék helyesen írni... bár lehet, hogy ez kicsit sokáig tartana.
2012. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha meg halnátok. Mi lenne az utolsó 5-10 dolog amit megcsinálnátok*? bocsi,csak a kérdés kiírása előtt át írtam,és nem javítottam ki
2012. nov. 24. 22:29
 3/5 plüssvakond ***** válasza:

Segítek: Ha meghalnátok, mi lenne az utolsó 5-10 dolog, amit megcsinálnátok?

Így sincs sok értelme a kérdésednek, de legalább nyelvtanilag rendben van. Az igekötő, ha az ige előtt áll, egybe írandó. Na ezek szerint hol van még hiba?

2012. nov. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy lista félére gondoltam,néztem egy hasonló filmet amiben a nő tudta hogy meg fog halni,és egy listát csinált,hogy mit csináljon még meg..gondolok itt pl.(minden nap mondani a gyerekeknek,hogy szeretlek)
2012. nov. 25. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Meghallgatnám a kedvenc zenéimet,megnézném a kedvenc filmjeimet és elmondanám a szeretteimnek hogy mennyire fontosak nekem.És te kérdező?
2013. febr. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!