Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik bnőm miatt vagyok...

Egyik bnőm miatt vagyok nagyon nagyon depis! Úgy érzem, én nekem ő többet jelent, mint én neki! Szeretném valahogy ezt megmondani neki, mert már nembírom tovább! De nem szeretném megbántani! Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek!!

2012. nov. 17. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket!! Valaki mondjon valamit, mert nagyon tanácstalan vagyok!!:(
2012. nov. 17. 21:19
 2/4 E26 válasza:

Egy igazi barátság arról szól, hogy nincsenek elvárások egymással szemben. Nem kérdő jeleződhet meg egyik félben sem, hogy kinek fontosabb. Mindkettőtöknek egyformán fontosnak kell lennie. De erről igazán beszélni sem kell, csak csendben ott van a háttérben ez az érzés.

Viszont, ha ez felmerült kérdésként a fejedben, akkor gond van az „igaz” barátsággal.

Nem szükséges azonnal feladni. Ülj le vele, és meséld el neki, hogy mit érzel, hogy milyen gondolatokkal van tele a fejed, hogy mi az, ami bánt téged ebben a kapcsolatban.

A barátság az ilyen beszélgetésekkel formálódik, alakul és mélyül.

2012. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szval azt mondod, üljek le vele, és beszéljem meg az egészet?

Csak az a baj, hogy ő nem az a típus. Nem szeret érzelgősködni, se lelkizni. Nem tudom, hogy komolyan venne e...

És megmondjam neki, hogy miatta vagyok depressziós? vagy ha ne, akk mit tegyek, hogy jobb legyen?

2012. nov. 19. 14:59
 4/4 E26 válasza:

Más lehetőséget nem látok. Megbeszélni.

Nem érzelgős? Nem baj. Ha érdekli az állítólagos barátnődet a "hogy léted", akkor végig hallgat.

A többi pedig már az ő dolga. Ha nem érinti meg, akkor hidd el, az nem barátság.

2012. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!