Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy néznek ki az arab nők/lán...

Hogy néznek ki az arab nők/lányok? Külső jegyeikre lennék kiváncsi, de a belsőre is. milyen a hajuk, szemük (színei . Stb) mindent tudni szeretnék

Figyelt kérdés
Arabok kinézete

2012. nov. 18. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
légyszíves válaszoljatok
2012. nov. 18. 17:08
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Leggyakoribb a sötétbarna/fekete haj, az európaiaknál sötétebb a bőrük, szemük színe legtöbbször talán barna, meg úgy általában a szemük a legjellegzetesebb vonásuk...látod te magad is...

2012. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
milyen a szemük?? és göndör, vagy egyenes hajuk van??
2012. nov. 18. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:

sotetebb bor

nagy, athato , eles, sotet szemek

kozepmagasak, a nok teltebbek az europai nokhoz viszonyitva

a hangjuk is nekem olyan tipikus(szemelyesen ismerek arabaokat;)), olyan telt , kicsit erdes,mely vagy olyan kislanyos magas hangon csiripelnek, neha olyan barhangjuk van , kurtizanos( nekem ugy hallatszott)

szeretnek tancolni es van is hozza erzekuk

nagyon szeretik a noi mivoltukat hangsulyozni amivel csak lehet...neha tulzasba is esnek...

szenvedelyesek es makacsok, bosszoualloak es irigysegre hajlamosak, sokszor karorvendoek ( most a felreertes elkerulese vegett, nem a velem tortent tapasztalatokrol is irok , megfigyelo termeszetem van)

tobbnyire vallasosak( ahogy Isten akarja, insallah sokat elhangzik, nekem olyan erzesem szokott lenni neha, hogy szeretik a szemelyi feleloseget Istenre haritani, ha valami nem ugy jon ossze)

mellben , csipoben erosek, a labuk altalaban nem olyan szep, kicsit vaskosabb mint egy europaie(atlagban)

az arab nok kozott sok feltunoen szep no van osszevetve egy europai szepseggel egy arab legszebb es egy europai legszebb no kozott , talan az arab a nyertes, viszont egy europai kulturaban tobb atlagos szepseg talalhato ellentetben az araboketol, ahol az atlagos szep lany ritka inkabb csak siman atlagos vagy kicsit csunyacska is sok esetben.

a hajuk dus , csillogo altalaban hosszu , osszesegeben szep hajuk van

szorzetuk erosebb es sotetebb

sok koztuk szemermes es felenk , visszahuzodo az europai arabok es az arab orszagokban elo arab lanyok kozott kulonbsegek vannak.Talan az europaiabbak kevesbe szolidak.

tobbnyire igenyesek es adnak magukra

szenvedelyes szeretok bar a fantaziajuk talan nem annyira szeles mint egy europaie

a szerelemben husegesek

2012. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szenvedelyes es a szerelembe huseges.

Arab- en csak egyiptomi lanyokrol tudok irni, magam is felig az vagyok.

Az hogy szenvedelyes ugye nem a szexre gondolsz, mert hat nagyon nem!

A masik hogy ritkan nagyon ritkan, sajnos meg manapsag is igen ritka hogy szerelmbol hazasodnak. Szimpatia tetszes vagy epp a jobb elet remenyeben hazasodnak..

Az visszont igaz hogy huseges, hogy is ne lenne az???

2012. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelem nalam nem egyenlo a sex-el! a szerelemre es magara a viselkedesukre gondoltam.:) egyebkent remelem nem irtam serto velemenyt, semmi esetre sem volt celom, csak megosztottam a velemenyem,tapasztalatom.A kerdesbol adodoan nem tudtam ugy valaszt adni, hogy az ne tunjon altalanositasnak, de nyilvan vannak benne erdekessegek, hisz nem ismerem az osszes arab lany szemlyesen (keptelenseg is lenne).:)
2012. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent nem tudom egy arab lany, hogy teljesit az agyban, mivel magam is lany vagyok!:) viszont egy arab baratom(aki mar hazas) eleg bizalmas viszonyban van velem , igy van nemi betekintesem dolgokba.... , illetve arab lanyokat is ismerek...de ez nem ide tartozik:)
2012. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok kíváncsi a szerelemre/szexre!!%
2012. nov. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!