Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Józsefvárosi piacon tényleg...

Józsefvárosi piacon tényleg árulnak éles lőfegyvert?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
nem kell minden mesét elhinni
2012. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már kínáltak ott pps1441-est tehát igen árulnak . De ne úgy képzeld el , hogy ki vannak rakva az asztalokra .


Egyébként minek neked éles lőfegyver ?

Mert azt ugye tudod , hogy a tartása és használata engedély nélkül nem lehet és ha megtalálják nálad akkor elég keményen megráncigálnak a rendőrök és börtönbe is zárnak .


Tehát jobb elkerülni az éles fegyvereket !

Ha önvédelemre akarnád akkor inkább vegyél egy gáz riasztót vagy gumilövedékest azok is elég hatékonyak és ezek legálisan tarthatóak ( bár a gumilövedékes fegyvert meg akarják szigorítani de még nem tudom pontosan , hogy mit fognak változtatni ) .

2012. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok venni, csak érdekel hogy igaz-e mert több embertől halottam de én még sose láttam ott.
2012. nov. 21. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit le írtam , hogy kínáltak nekem akkor egy szerb fickó jött oda és ő kérdezte , hogy nem-e kell pps töltényekkel de ez már jó 2 éve volt .
2012. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A józsin bármi beszerezhető, ott nem csak fegyverek vannak, hanem minden más is!
2012. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fagoda válasza:
légyszi fontos, de merre van ez a piac, nem BProl vagyok es szeretnek oda eljutni. Jozsefvaroson belul merre fele?
2012. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1087 Budapest, Kőbányai út 6. sz. Józsefvárosi piac A. 44. és S. 89. pavilon.
2012. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!