Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teccik 1 fiú és lehet h én is...

Teccik 1 fiú és lehet h én is neki. de nem akarom bevallani neki. mit tegyek h tudjam tényleg teccek-e neki?

Figyelt kérdés
mit tegyek?
2012. nov. 21. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A srácok nagyon sokszor úgy mutatják ki a lányoknak, hogy tetszenek nekik, hogy mélyen néznek a szemükbe. A szemezés az egyik legőszintébb emberi mozdulatnak számít, ugyanis ahogy szokták is mondani, a szem a lélek tükre. Nagyon sok mindent elárul az, hogy egy fiú hogyan néz rád. Ha sokszor veszi fel veled a szemkontaktust, akkor biztos, hogy kinézett magának.Sokszor fordul elő az, hogy a fiúk először barátként próbálnak a lányok közelébe kerülni, ezért barátkoznak a lányokkal, majd ha úgy látják, hogy szabad a „pálya”, akkor már bátrabbak is lesznek. Ha van egy srác, aki feltűnően, sokszor keresi a társaságodat és melletted szeretne lenni, akkor ott már valami több is lehet. Figyeld meg, hogy mennyire érzi magát zavarban, ha a közeledben van.Ha úgy érzed, van egy srác, akinek tetszel, de nem vagy benne teljesen biztos, akkor figyeld meg akkor is, amikor nem számíthat rá és meglátod, hogy figyel-e rád folyamatosan, vagy sem.Remélem segítettem. :)
2012. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azon kívül,hogy megkérdezed tőle,jóformán semmit sem.Ez a legbiztosabb mód.

Egy jó tanács:a teTSZik nem két c-vel írandó.

2012. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hány évesek vagytok?:D amúgy mondd el neki... megkönnyebbülsz! én is a minap mondtam el egy srácnak, hogy tetszik. tudod mit kaptam cserébe? egy óriási ölelést. bár még nem jöttünk össze, sokkal jobb így, hogy tudja. :D

14/L

2012. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) ja és tudom hogy a "tetszik"-et így kell írni;D csak siettem:)
2012. nov. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!