Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van még elege rajtam...

Kinek van még elege rajtam kívül a sok macskás képből és videóból az interneten?

Figyelt kérdés
Aki szereti őket az írja le, hogy mi a bánatért? És ne az legyen hogy cukik, mert 1000000000 macskakép már rohadtul nem cuki.

2012. nov. 21. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nek, de marhára, az a sok sz*ros cica...undorító, minden idétlen fa*zkalap azt nézi, és bágyadt mosollyal az arcukon rebegik: - milyen cuki... hát kérdem én kik ezek??? Nemhogy meztelen, tangás csajokat tennének inkább ki... nem bolhafészkeket :-D
2012. nov. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az internetet a macskák utalják és amilyen hiúk telerakják a saját képeikkel a honlapokat. Kutyás képekből azért van ilyen kevés. Pedig a kutyák sokkal barátságosabbak.
2012. nov. 25. 10:50
 3/6 anonim válasza:
Nagyon unatkozhatsz, ha ilyen értelmetlen kérdéseket írogatsz ki. Ha zavarnak a macskás képek, ne nézd őket! Én konkrétan szeretem a macskákat. Elhiszem én, hogy a kutyákat barátságosabbnak tartod, mert egy kis simogatásért, játékért mindenkit körbeugrálnak. A macskatartásban pont az a kihívás, hogy a macskát nem lehet így lekenyerezni, meg kell küzdeni a szeretetéért, de ha ezt sikerült elérned, nagyon meg tudják hálálni. Emellett nagyon szépek és intelligensek is, sok mindenre meg lehet őket tanítani. Azt pedig igazán nem mondhatod, hogy kevés kutyás kép van az interneten, mivel sokkal több a kutyatartó, mint a macskatartó, nyilván kutyás képből se lehet olyan kevés, csak nézz egy kicsit jobban körül!
2012. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te is unatkozhatsz. Másképp nem írtál volna több sort olyan kérdéshez ami szerinted felesleges. Menny nézegesd a cicás képeket. Igazad van tök eredeti mindegyik.
2012. nov. 30. 19:40
 5/6 anonim válasza:
Te voltál rá kíváncsi, hogy "mi a bánatért" lehet szeretni a macskákat. Én csak elmondtam a véleményem, amit csak leszólni tudsz, szóval nem is érdekelt igazán. Ezért értelmetlen a kérdésed.
2012. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te nem a macskákról mondtál elsősorban véleményt hanem rólam, pedig nem is ismersz. Ezért szóllak le.
2012. dec. 1. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!