Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Online pénzkeresési lehetősége...

Online pénzkeresési lehetőségekre vagyok kíváncsi. Mit tudtok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet okosan szerezni pénzt interneten, de szerinted ezt leírnák, csak azért, hogy legyen konkurenciájuk?

A kattintgatós szarokkal csak az nyer, kié a weblap.

Max. azzal szerzel pénzt, ha vásárolgatsz/eladsz dolgokat a netről.

2012. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nella2000 válasza:

[link]

oldalon pénzt is tudsz szerezni és a az utasításokat megtalálod a

[link]

oldalon.

2012. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi Nella2000. Bevált. Viszont az előtte írónak nem kívánok sok jót.
2012. nov. 21. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen programozási nyelv ismerete nélkül sehogy!
2012. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Köszi Nella2000. Bevált."


Az majd idővel kiderül. Jó szórakozást. (Munkának nem nevezném, mert azért pénzt is adnak.)


"Viszont az előtte írónak nem kívánok sok jót."


Látod én neked kívánok jó szórakozást. Az egyetlen fizetős munkát meg visszautasítod. Az IRL munkakeresésben is sok sikert kívánok, hátha ott nem csak a humbugokra buksz majd rá (ezt nem az online munkával összefüggésben írtam).

2012. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Én még tudok egy oldalt, az biztosan ki is fizet, csak sajnos nekem nem sok időm van rá... Itt egy link, itt le van írva minden.

www.megatypers.hupont.hu

2012. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok mindent próbáltam már, az említettek közül is egy párat, ami igazán bejött az a linkrövidítés és a felnőtt képek linkelése fórumokra. Ha érdekel mindkettőről írok bővebben.

Ezeket a "titkokat" meg általában azért éri meg kiadni, mert ha ajánl valakit egy felhasználó, kap pár % jutalékot. Ettől még az ajánlott fél se jár rosszabbul. Persze legjobban az oldal üzemeltetője jár jól, de ez MINDEN munka esetében így van.

2013. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!