Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki ha...

Szerintetek nagyon ciki ha rendelt cosplayben megyek Mondoconra?

Figyelt kérdés
Semmi tehetségem nincs a varráshoz, és arra gondoltam hogy az Ebayről rendelek. Szerintetek nagyon ciki?(Első conom lesz)
2012. nov. 21. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

mi,mi? le vagyok maradva

ja, az a fekete-piros leples játszós izé, 15 év alattiaknak?

2012. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond. max annyi hogy nem adja át annyira a karaktered mint ha saját magad csináltad volna. de lehet hogy így is tök jó lesz.
2012. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Bocsi mindenkitől, nem tudok rá magyarázatot adni, de utálom ezt a hülyeséget. Irritál. Pedig a pikácsút szerettem!
2012. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Az is gáz, hogy conokra mászkálsz, és az is gáz, hogy cosplayezel. Az, hogy magad csinálod-e a ruhát, vagy rendeled valahonnan, már nem sokat változtat semmin. Azért elgondolkodnék a helyedben, hogy mire költöm a pénzem. Bár ha úgy rendeled valahonnan, akkor lehet, hogy legalább kinéz valahogyan...
2012. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
59%
Szerintem nem gáz, nem tudhat mindenki varrniXD Csak lehet olcsóbban jönnél ki, ha keresnél egy varrónőtXD és a végeredmény is jobb lenne.=)Jó conozástXD
2012. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Conozás muli oszt' Kísz :DD

amúgy én is ilyen bajban vagyok..

de megpróbálok varrni :D

2013. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
68%
Nem ciki, egyedül a cp versenyre nem nevezhetsz be. Ne törődj a többiekkel, akik cikinek tartják, nem érthetik azt az összetartó erőt, amit mi. Nekem több animés barátom is van, és velük a legerősebb a kapcsolatom, és velük jövök ki a legjobban :)
2013. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 4/7 2012-11-24 21:15.

Ezek szerint konkrétan nem tudod miről szól az egész mondoocon, con :)

Conon ha nem tudnád, rengetek új embert, barátokat szerezhetsz, több anime ismeretet :) Jó szórakozást. Arról nem mi tehetünk, hogy ha voltál is neked nem tetszett, nem jött be a dolog, esetleg "nem nyertél mert neveztél". Utobbival sokan vannak így, és nem adják fel, tőbb olyan ember van aki mindig versenyzik valamivel, újjal stb és nem adja fel :)


Szórakozás, életérzés, műfaj, stb. Ezeket mind tartalmazza. Igaz vannak olyan személyek akiknek az ELSŐ ilyen rendezvény nem ad valami "jó" benyomást, és egyből negativ véleményt sugall.


Kedves utolsó # 7/7 01-13 20:38!

Ebben tök igazad van :) Igaz, hogy 1 picit koros vagyok már, de számomra a con az olyan "lelki megnyugvást" ad, több barátot, stb. :) még ha x évvel fiatalabak is nálam, valahogy jobban eltudok én beszélgetni az ilyen személyekkel :) (iskolám nemvolt a legjobb...sok szekálás..nem részletezem inkább, tudjuk páranmik lehetnek a végeredmények :) ) és ahogy te is leginkbáb a conosokkal jövök ki a legjobban :)

2013. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :) Igaz picit megkésve a válasszal :)


Nem ciki, vannak olyanok akik így mennek ilyen ruhákban, de arra ügyelj, hogy 99 %-os pozitiv viszajelzésü eladó alá semmikép se menj nagyon (nekem ezt tanácsolták) :)

2013. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!