Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy a francba tudják megadni...

Hogy a francba tudják megadni a szavatossági időt percre pontosan?

Figyelt kérdés
Több élelmiszeren is látni ilyet: minőségét megörzi: 08.05.25 11.39. Szerintem ez vicces.
2008. máj. 25. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Van valami előírás h. milyen termék hány napig jó, azt hozzáadják a gyártási dátumhoz és ráírják. Sztem kb ennyi. Ha nem olyna romlandó cucc sztem később is meg lehet enni.
2008. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hülyeség az egész, igaza van az előttem hozzászólónak, erre előírás van, de pl. jónéhány csokoládét is fogyaszthatunk, ha 1-2 nappal járt le a szavatossága. Természetesen ha boltban veszünk olyat aminek már lejárt a szavatossága azt jelenteni kell egy az árúkért felelő dolgozónak, vagy a tulajdonosnak.
2008. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a szavatossági idő nem percre pontos, és vannak biztonsági előírások, és hogy igazából csak az árusításra vonatkoznak. Én arra vagyok kíváncsi, hogy mi a francért szerepel órára, percre pontosan? Senki nem gondolhatja komolyan, hogy ez így működik...
2008. máj. 25. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem. És az agyamra mennek azok, akik azonnal kivágják a kukába a kaját (adott esetben az enyémet), mondván, ennek lejárt a szavatossága, és tiszta hülye vagyok, hogy ezt én meg akarom enni.

komolyan mondom, hol van az az idő, mikor a húst a színéről, meg a szagáról állapítottuk meg, hogy jó-e?

2008. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyártósoron számítógép kezzeli a nyomtatást, ami általában percre van beállítva, ezért a gyártás és a lejárat dátumát percre pontosan nyomtatja rá a csomagolásra. Az óra/percet nem kell figyelembe venni.
2008. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehonnan
2023. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!