Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek már az uncsitesómmal?

Mit tegyek már az uncsitesómmal?

Figyelt kérdés

Elegem van hogy unokatesóm létére állandóan piszkál, meg folyton minden 2. szava hülye. Ha valamivel felbosszant, és összeveszek vele akkor: "Jaj felment a cukrod?" (mert én cukros vagyok, és fogalmam sincs honnan vette de egyre nagyobb hülyeségeket talál ki). Meg egy osztályba is járunk, és órán elveszi a cuccaimat (könyv,ceruza,tolltartó) de ha én szórakozom vele akkor meg hagyjál már, meg fejezd be h*lye gyerek. És az a legrosszabb hogy sokszor tanulunk vele együtt. Rajz órán feljebb tekerte a padot, és amikor próbáltam visszaállítani de nem tudtam, megint elkezdett hülyézni.És pofozgat (pl ő csinált valami rosszat lepofozzák, és itt pukkadozik hogy engem miért nem pofoztak, mert ha őt lepofozták engem is le kell. Mondják hogy én semmit sem csináltam, kimegy, lepofoz. Én visszaverem neki erősebben, és akkor bezzeg kitörik a 3.világháború. Mit csináljak már?

ui: beköpni azért nem köpöm be, mert kitalál valami mentséget ami nem igaz.



2012. nov. 24. 09:57
 1/4 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele mert attól csak mégjobban piszkál. próbálj meg távolabban állni tőle.Vagy ha nem válik be, kérdezd meg tőle hogy miért piszkál.Ha azsem válik be, akkor vagy barátkozz vele, vagy játszál vele oké?
2012. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okéé
2012. nov. 28. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy csináld azt, hogy ugyan ugy viselkedj vele mint ahogy ő veled. Akkor is ha lehülyéz.. hát kit érdekel hogyha lehülyéz.:D
2012. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez igaz :)
2013. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!