Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Joker és Harley Quinn között...

Joker és Harley Quinn között kölcsönös a szerelem, vagy csak egyoldalú?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Harley Quinn beleszeret Jokerbe még az elmegyógyintézetben, de azt nem, hogy Joker is viszont szereti-e őt. El tudnátok mesélni a sztorijuk lényegét?

2012. nov. 24. 17:51
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
Kölcsönös mert ö változtatta át az öngyilkos osztag szerint és sok más képregénybe lehet látni hogy joker igenis nagyon szereti harleyt és mivel joker pszichopata ezért naná hogy felpofozza
2016. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Érted?? ***** válasza:
100%

10-es vagyok. Igen, a képregényekben is a maga képére teremti, de kérdem én, milyen szerelem az, amiben az egyik fél radikálisan megváltoztatja a másikat, hogy az jobban hasonlítson rá? Ő egyébként is mindent a maga képére formál, még az áldozatait is, pedig beléjük aztán tényleg nem szerelmes. Harley valamilyen szempontból Joker egyik áldozata. Hiszen érzelmileg gyakran zsarolja, a lány mégis visszajön hozzá. Joker láncon tartja "barátnőjét", hogy ha éppen hasznára van, akkor kihasználhassa. Ezért sem szereti, ha mással kezd ki. Nem azért, mert ő a hős szerelmes, aki akár meg is halna párjáért, mint azt újabban sokan hiszik az Öngyilkos Osztag hatására.


És persze, néha megfigyelhető, hogy szeretetet mutat Harley iránt, de ha utánanézünk, hogy egy pszichopata hogyan bánik a "szerelmével", akkor láthatjuk, hogy hasonlóan. Néha extrém módon nyílvánítja ki szerelmét, hogy a párja jól érezze magát vele, ne ébredjen rá arra, hogy milyen is a kapcsolatuk. A pszichopata a szeretetét egyfalyta drogként adagolja áldozatába, hogy az függjön tőle.


Joker egy pszichopata, de nem minden pszichopata pofozgat nőket, de nem is minden nő pofozgató pszichopata. Ez csak a szadizmusára utal.

2016. aug. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Hát én ma néztem meg Az öngyilkos osztag-ot! Abban Harley és Joker is benne van! Új Joker!!! (lenyalt hajú) Ott apszolút kölcsönös a szerelem!!!!! Joker megakarja menteni Harley-t és utána együtt akar élni vele! Szóval ott így van!
2016. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Demény Réka válasza:

Szia!

Én is láttam az öngyilkos osztagot és abban világosan kiderül hogy Joker szerelmes belé. A képregényekben meg igazából Batman és a többi jó szemszögéből mutatják be a dolgokat az öngyilkos osztagban viszont a gonoszokéból. Úgyhogy Joker a maga őrült, pszihopata módján nagyon szerelmes belé.

2016. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
74%
Hát, én is láttam az öngyilkos osztagot többször is, de nem hiszem hogy abban szeretné Harleyt. Már amennyi közös jelenetük volt, szerintem abból nem lehet egyértelműen kivenni. De hogy is jött ide az öngyilkos osztag? Mindegy. Joker szépen manipulálja és kihasználja Harleyt, de NEM szereti. Hát mit is mondjak...olvass képregényt :D vagy ha nem szereted, nézd meg az Arkham ostroma c. rajzfilmet, ami szintén az öngyilkos osztagról szól, de a Joker-Harley jelenetek elég képregényhűek, igaz, nem sokat olvastam, mert inkább az Injustice szériát olvasom és az egy teljesen más világban játszódik (nagyon durva!! :o ), nem tudom hogy az ottani Harleynak mennyi köze van az eredetihez.... kicsit eltértem a tárgytól, csak annyit akartam, hogy a mostani film nem biztos hogy tükrözi a képregényes Harley-Joker kapcsolatot.
2016. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!