Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozok?

Mit csináljak ha unatkozok?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam unatkozni tanulás után.Nincs kedvem semmihez mert már unom.Olyan ötleteket várok amiket nem szoktam csinálni.Kérek ötleteket. :D

2012. nov. 25. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Tanuld meg az ikes igék ragozását. ;-)
2012. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
és honnan tudjuk hogy mit nem szoktál csinálni?
2012. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tegyél fel itt még unalmasabb kérdést
2012. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sehonnan én csak ötleteket kérek majd eldöntöm hogy mejik jó, amugy azokat az igéket tudom és ennél unalmasabb kérdést nem tudok :D
2012. nov. 25. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kössél nekem egy mély ülepű nadrágot. Szerintem, még nem csináltál ilyent.

Süssél nekem répatortát. Nyam-nyam. De fínom legyen ám!

Kezdj el északi gyalogolni.

Olvass meg egy milliárd darab ezerforintost.

Add ide nekem.

2012. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Elégíts ki egy majmot orálisan.. Vagy ha a gyengébbik nemhez tartozol és elmúltál már 16 engem is.. ;DD
2012. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
51%
Hát rengeted minden van..pl:tanulás,könyv,film ha unatkozol akkor vicces filmet nézz,mert azon lehet sokat nevetni,és az lefoglal!:D hivd át a barátnődet,menny sétálni,rakodj össze a szobádba,vásárolni valami kistáskát vagy ami neked tetszik,mond meg anyukádnak hogy csináljunk sütit vagy csinálj egyedül..mosd ki a hajad és csinálj valami szép frizkót,fesd ki a körmöd,öltözködj fel szépen és fényképezd le magad XD (en ha nagyon uncsizok azt szoktam) rajzolj,fess,nézd vissza a régi képeket az albumodba..Most ennyi jutott eszembe,ezeket én is gyakran csinálom és leköt..remélem segítettem!:) 13/L
2013. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezek nagyon jók köszi!
2013. febr. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!