Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a fontos egy...

Szerintetek mi a fontos egy barátságban: az hogy meghallgassuk egymást vagy az hogy segítsünk egymásnak és elmondjuk a véleményünket az adott dologról?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy barátnőmmel, és azt mondtam neki, hogy "nincs pozitív véleményem erről a dologról". Mire ő azt mondta, hogy neki sincs sokmindenről, de szerintem azért vagyunk "barátok", hogy elmondjuk a véleményünket mindenről. Szerintetek melyik a fontosabb, melyik inkább a barátság?
2012. nov. 25. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
mind a 2, illetve az hogy nem fontos egyetérteni az adott dologgal kapcsolatban mivel 2 különböző vélemény is lehet helyes.
2012. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátság az összhangot jelenti két ember között. Sokszor furcsálom amikor megannyi idegen baráti tanácsokat magyaráz másoknak GYIK-on, hisz a barátság a szubjektív véleményeden alapul, és másokén, emberenként ez kicsit változó.

pl. én nem vagyok barátkozó típus, de volt már olyan, hogy xy azt mondta "azért nincsenek barátaid, mert 'ilyen' vagy bla-bla". És mégis tapasztaltam, hogy azt az 'ilyen'-t mások mégis kedvelik. De azért fontos itt a bizalom érzet.

2012. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!