Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben sulit váltottam, és nagyon hamar beilleszkedtem, főleg a fiúkkal barátkozom. És, hát történt, hogy az egyik legjhobb haveromról kiderült, hogy tetszem neki. De ő nekem nem, és ezt többször is mondtam neki, ugyanis nekem valaki más tetszik. És amikor a haverom megtudta, hogy nekem eaz a másik fiú tetszik, akkor nagyon bunkó lett velem, és összehaverkodott azzal a fiúval, aki nekem tetszik, és elmondta neki, hogy nekem tetszik, és elmondott a hátam mögött minden ribancnak, és azóta az a fiú, aki nekem tetszik, nagyon bunkó lett velem. És rajta kívül, mindenki jóban van velem, mindenki szívesen van körülöttem, kivéve őt. Mert ahol én ottvagyok, ő onna elmegy.

És a minap történt, hogy azzal a haverommal kibékültünk, aki "elárult". És elugrottunk suli után egy helyre sétálni hárman. A haverom, a fiú aki nekem tetszik, meg én. Egész végig rohadtul köcsög volt. Végig a kíméletlen beszóláait hallgattam. Majd másnap egész véletlenülk egy busszal utaztunk haza, és megkérdeztem tőle vmit, amire egy irdatlan nagy hazugsággal válaszolt. Persze én tudtam az igazat, de ezt nem mondtam neki.

Továbbá megfigyeltem, hogyha társaságban vagyunk együtt, akkor sosem szólít a nevemen, ha kérdése van, sosem szegezi nekem, hanem egyesszám harmadik személyben beszél rólam. Viszont ha négyszemközt beszélek vele, akkor meghúzza magát, értelmesen válaszol, és egész normális.

15/L



2012. nov. 25. 15:46
 1/2 anonim válasza:

Ez egy köcsög..Azt tudod tenni esetleg,hogy négyszemközt próbálsz beszélni vele erről,hogy miért csinálja ezt stb.

Sok szerencsét!:D

2012. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálok vele beszélgetni, de sajnos mindig van körülötte valaki. :S Nem baj. Megoldom. :D
2012. nov. 29. 16:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!