Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párommal egy évesek leszünk,...

Párommal egy évesek leszünk, milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
A párommal két hét múlva egy évesek leszünk. Olyan ajándékot szeretnék neki venni, ami kettőnkről szól, valami személyes dolgot. Én nő vagyok és a párom is, a kapcsolatunkat titokban tartjuk (bizonyos okok miatt úgy gondoltuk, hogy ez így jobb). Fél éves ajándékként a páromnak egy szép verset írtam, amelyben lejátszódott a megismerkedésünk, találkozások, titkolózások. Nagyon tetszett neki. Hasonló személyes dolgot szeretnék most is. Gondoltam fotókönyvre, amelyben a kapcsolatunk alatt készült közös képek szerepelnének. nagyon szerettem volna elvinni őt valahová (vacsora, kirándulás...) csak sajnos mostanában sokminden összejött, keveset tudunk együtt lenni. További nagyon jó ötletekkel tudnátok nekem segíteni? Köszi! :)

2012. nov. 25. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a fotókönyv nagyon jó ötlet!!! :) vagy süthetsz neki valami finom sütit is, esetleg rajzolhatsz (pl egy fotót lemásolsz, amin ketten vagytok). a lényeg hogy szívből jöjjön :) a legjobb, ha valami saját készítésűt adsz neki :)
2012. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A rajzolás nagyon jó ötlet. :) Köszönöm. :) Régebben szoktam enki rajzolgatni, az összes munkám kinn van a szobája falán. Már csak valami szép képet kellene találnom... önarcképpel inkább nem próbálkozom. :P
2012. nov. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!