Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki lehet birni szabadnap...

Ki lehet birni szabadnap nélkül dolgozni?

Figyelt kérdés
Olyanok irjanak akiknek van tapasztalata abban milyen és hogy lehet birni szabadnap nélkül dolgozni.H-p-ig 15.00-21:00-ig és szom-vas-reggel 7-7 ig.Ugy hogy családod van?
2012. nov. 26. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Család nelkul dolgoztam 5 évig szabadnap nelkul. Hétfőtől péntekig 8- tol 18-ig, szombat vasárnap 8- 14-ig. Nem volt valami jó, de nem volt más lehetőség. Család mellett.... Hat, mikor lennének együtt?
2012. nov. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak egy ideig szeretném csinálni,ameddig lehetséges.Inkább az foglalkoztat mi a legfontosabb hogy az ember birja a munkát.Hogy teszi tul magát a holtpontokon,hogy növeljem energiám hogy birjam.
2012. nov. 26. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel hétköznapokon nem dolgozol túl sokat, mármint napi szinten csak 6 óra, szerintem menni fog. Inkább a hétvége lesz nagyon húzós. Nem lehet megoldani legalább egyik napon fel napot?
2012. nov. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt csak az agyalágyult vadbarom munkáltatók hiszik, hogy az ember gép, aminek nem kell szabadidő.Elvileg lehet csinálni, de egy idő után megsínyli az idegrendszer és a szervezet, mert stresszes dolog, az nyilván való, ha egy szadab napod sincs soha, még ha nincs is családod, ha meg van, akkor pláne!Minek a család, ha sosincs együtt?
2012. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van,tény hogy huzos lenne,bár én addig gondoltam mig kb:helyre jövünk.Ez pár honap lenne.Kevésnek tünik,de akkor is hosszú.ÉS szeretném jol végig csinálni.Arra gondoltam ha figyelek arra hogy napi szinten ne stresszeljek és éjjel is jol aludjak akkor talán végig lehet csinálni ugy hogy ne készüljek ki.Na meg a jo egészséges étrend se hiányozhat.
2012. nov. 26. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak pár hónap, és mellette igyekszel egészséges életmóddal, elegendő pihenéssel ellensúlyozni, akkor kibírhatod, de évekig csinálni nem lehet.
2012. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!