Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel vágjak nekik vissza?

Mivel vágjak nekik vissza?

Figyelt kérdés
Van 1-2 ember az osztályban akik állandóan szivatnak,meg megaláznak, nevetségessé tesznek és én meg nem tudom mit tegyek,próbáltam leszarni ez egészet,de nem nagyon segít az se,és az a legrosszabb,hogy meg se lehet velük beszélni az egészet,mert ők ezt egyáltalán nem veszik komolyan,ők jól elvannak így, és számukra ez teljesen normális,még vissza se tudok mit szólni nekik,meg se tudom őket bántani sehogy. Mit kellene tennem? Üssem meg őket?
2012. nov. 26. 17:41
 1/5 anonim válasza:
az erőszak nem megoldás! fordulj tanárhoz, vagy egy felnőtthöz!
2012. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az nem hiszem,hogy jobb lenne, akkor meg még inkább cikiznének, ez szinte biztos
2012. nov. 26. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Erőszak tényleg nem megoldás. Ne süllyedj le az ő szintjükre. De egy alapos beszélgetés velük az talán jó ötlet.

Megkérdezhetnéd, hogy mi bajuk van veled, és beszélgess el velük nyíltan!

2012. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mond meg nekik ,hogy:Idefidjeljetek ha nem tudtok velem normálisan beszélni ne is szóljatok hozzám ha meg szivatnak mondd meg neki ennyire fáj valami hogy szivatsz mert ez szánalmas


Remélem hogy azért tudtam segíteni:)

2012. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Figyelj!

Szivasd visza őket vagy mond meg az igazgatonak vagy a tanárnak vagy épp apádnak anyádnak azok meg lerendeznék szerintem őket!!

2014. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!