Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi most a divat? (bővebben lent)

Mi most a divat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

olyasmikre gondolok hogy pl. régebben voltak ezek a baglyos cuccok, most pedig ezek a bajuszos cuccok, vagy például a Ceep kalm and carry on.. stb. tudtok még ilyeneket, amit most divatok?

köszii a válaszokat! :) <3



#divat #bajusz #bagoly #ceep kalm and carry on
2012. nov. 26. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
A szilvásbukta.
2012. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2012. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kösz a hasznos válaszokat. mindegyiknek ment a 'Nem hasznos'! -.-
2012. nov. 26. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdésed sem "hasznos".
2012. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bocs, hogy kérdeztem :') azthittem erre való ez az oldal -.- de bocs, az én hibám ...
2012. nov. 26. 21:37
 6/10 2xSü ***** válasza:

A divat nagyon sok dologtól függ. Életkortól, szubkultúrától, közösségtől, meg persze, hogy miről van szó (zene, öltözködés, stb…).


Pl. a baglyos cuccok errefelé nem voltak divatban mostanában. Ellenben a vágott igen (barna és világos sör keveréke). Illetve a hold gyurma is nagyon menő pl. a 6 éves korosztályban. Vagy az FTB is divat a Minecrafttal játszók között.


A kérdésedre nincs válasz. Nézz körül a környezetedben, hogy azok, akik szerinted divatosak, miben egyeznek meg, milyen új dolgaid vannak. Persze nem árt, ha felteszed magadnak a kérdést, hogy miért akarsz olyan lenni, mint mindenki más, egyéniség nélkül, hogy mások döntsék el helyetted, hogy neked mi tetszik, mi hasznos. Amúgy ne csodálkozz, ha sokakban ellenérzést kelt egy ilyen kérdés, pl. azokban, akiknek egészen más divatot követnek, mint amit leírtál, illetve azoknak, akiknek van saját, testre szabott stílusuk. Tudom, hogy ez a válasz sem hasznos, akár nyugodtan le is pontozhatod, de ettől még ez a helyzet.

2012. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké, úgy látom ezen az oldalon nem lehet úgy kérdezni valamit, hogy normális válaszokat kapj :') mindegy nem is igazán érdekel, majd rájövök magamtól. jah és mégegyszer, köszi. köszi a nagy semmit :D
2012. nov. 27. 20:23
 8/10 A kérdező kommentje:
jah, és az utolsónak, aki írta hogy ez a koromtól függ.. szerintem a példákból amiket írtam lehetne tudni hogy nagyjából hány éves vagyok, és hogy fiatal vagyok, mivel ez a korosztály szokott ilyen cuccokat hordani, de mindegy. :)
2012. nov. 27. 20:25
 9/10 2xSü ***** válasza:

#8: Nem tudom. A magam részéről 35 éves férfi vagyok. Fogalmam sincs, hogy melyik korosztálynál voltak divatok a baglyos cuccok, és a bajuszos cuccokról még életemben nem hallottam. :-)


De miért nem jó válasz, hogy nézz körül a környezetedbe? Lehet, hogy mindenhol divat valami, csak a te osztályodban más a trendi. Ha a máshol általános divatot követnéd, attól az osztályodban még ugyanúgy fura vagy különc lennél, ha nem az adott környezet divatját követed.


Amúgy gyanítom, hogy az általad felsoroltak is csak itt-ott voltak divatok, máshol meg egészen más, magyarán nincs általános, mindenhol érvényes divat ilyen dolgokban. (Még a divatban, vagy a zenében sincs általános divat.)

2012. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok
2012. nov. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!