Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek (ti) mennyire...

Az emberek (ti) mennyire vagytok elutasítóak a hetero transzvesztita előadókkal?

Figyelt kérdés
nagyon érdekel a szakma és valószinüleg ez lesz a jövőm is. de teljes mértékben a nőket szeretem. nem mennék ki úgy az utcára csak klubbokban. mielőtt félreértés történne. nem nőt akarok alakitani (feltétlen) a szinpadon hanem DRAG QUEENT ami teljesen más.. megextrázza a kinézetét ijesztő sminkeket kontaktlecsét rak be de mégis úgy h nőiesen nézzen ki.. ti mit gondoltok erről?

2012. nov. 26. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha transzfesztita vagy vagy úgy fogsz kinézni, akkor elég elutasító lesz az emberek 90%-a elsőre. Utánna, ha valaki rendeswn megismer nem annyira, de elsőre biztos lesznek fenntartásaik. Ha akarod fogadd el amit írtam, de elég zsenge az életkorom tehát ahogy akarod. :)


14/F

2012. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jó műsorod, akkor én megnézném :)


Egy heteró nő.

2012. nov. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mustafa33 ***** válasza:
élő karikatúrák ☺
2012. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, de ha már fellépsz mint travi akkor már senkit sem érdekel hogy heteró vagy-e vagy sem...
2012. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!